Źródło: Pinterest

Jak być pociągającą dla swojego ukochanego? Mamy dla Ciebie kilka porad!

Pomimo tego, że rutyna oznacza stabilizację i spokój, to może być ona przyczyną osłabienia uczucia. Mamy dla Ciebie kilka porad, co zrobić, żeby wciąż być atrakcyjną i pociągającą dla swojego chłopaka.

Jak być pociągającą dla swojego chłopaka?

#1. Dbaj o higienę

Chłopcy lubią zadbane dziewczyny. Brzydkie paznokcie czy nieumyte włosy na pewno nie działają na Twoją korzyść. Zadbaj o swój wygląd – Ty poczujesz się lepiej, a twój ukochany z pewnością to doceni. Jeśli odpuścisz ten temat, on może po jakimś czasie zwrócić uwagę na inną dziewczynę.

#2. Zmień fryzurę

Może warto zaszaleć i zmienić coś w swoim wyglądzie? Na początek wybierz się do fryzjera i obetnij włosy lub ładniej się uczesz. On z pewnością będzie pozytywnie zaskoczony taką zmianą.

#3. Bądź aktywna

Chłopcy lubią wysportowane dziewczyny – zadbasz dzięki temu o sylwetkę i będziesz zdrowsza. Ponadto staniesz się bardziej pozytywna i uśmiechnięta, a to za sprawą endorfin, czyli hormonów szczęścia, które wytwarzają się podczas wysiłku.

#4. Odśwież garderobę

Przemyśl swój styl ubierania się – czy na pewno zakładasz kobiece ubrania, czy to Twój styl? Badania wykazały, że chłopcy najbardziej lubią, kiedy dziewczyna założy czerwone lub czarne ubrania. Jesteś wtedy tajemnicza, zmysłowa, romantyczna i pewna siebie. Unikaj luźnych fasonów, staraj się natomiast podkreślać sylwetkę, a w szczególności swoje atuty.

#5. Bądź pewna siebie

Jeśli zaakceptujesz sama siebie, to na pewno w oczach ukochanego, będziesz też bardziej atrakcyjna. Samokrytyka jest przytłaczająca i nie wróży niczego dobrego. W żadnym wypadku nie narzekaj też przy ukochanym na swoje wady – lepiej, żeby on ich nie zauważał 🙂

Czytaj także: 5 sposobów na poderwanie chłopaka

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj