Jak czuć się pewniej podczas rozmowy z chłopcami?

Dobrze wyglądaj. Nie musisz wyglądać zjawiskowo za każdym razem, gdy rozmawiasz z chłopcami, ale warto, żebyś zaczęła bardziej dbać o siebie. Ubierz się schludnie, pomaluj delikatnie, uczesz ładnie włosy. Nie dość, że chłopcy zwrócą na Ciebie większą uwagę, to dodatkowo sama będziesz się lepiej czuć. W końcu która z nas nie czuje się pewniej w fajnych ubraniach i ładnym makijażu? 🙂

Uśmiechaj się. Pewne siebie osoby są zazwyczaj uśmiechnięte od ucha do ucha. Przed rozmową z chłopakiem nie stresuj się, tylko uśmiechnij i zrelaksuj. Chłopcy zwracają dużą uwagę na uśmiech. Podczas rozmowy z nim, śmiej się i żartuj – Ty poczujesz się dzięki temu pewna siebie oraz szczęśliwa, a jego zarazisz uśmiechem. To sprawi, że będzie chciał z Tobą rozmawiać!

Uwierz w siebie. Pod żadnym pozorem nie dołuj się przed rozmową. Zmotywuj się do działania i powiedz sobie kilka miłych słów. Nastaw się pozytywnie i pamiętaj, że jesteś wyjątkową, oczarowującą, cudowną, piękną dziewczyną, która na pewno poradzi sobie z taką rozmową!

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here