Dotyk często wyraża więcej niż słowa. Jak i gdzie w takim razie dotykać ukochanego, żeby stracił dla Ciebie głowę? Sprawdź!

Delikatne muśnięcie. Jeśli chcesz pokazać chłopakowi, że jesteś nim zainteresowana, to ,,przypadkowy” dotyk będzie do tego idealny. Muśnij przypadkiem jego dłoń lub dotknij go ramię. Spróbuj też usiąść możliwie jak najbliżej niego, tak, aby poczuł ciepło Twojego ciała. Takie drobne gesty sprawią, że Twój ukochany nieświadomie zacznie bardziej Cię zauważać.

Jesteście razem? To świetnie! Skorzystaj z naszych wskazówek, żeby on totalnie oszalał na Twoim punkcie!

Przytulaj go jak najczęściej. To udowodnione naukowo, że przytulanie redukuje stres i obniża ciśnienie 🙂 Ponadto uspokaja, pogłębia bliskość między ludźmi i ułatwia zrozumienie drugiej osoby. Chłopak tak samo jak Ty to uwielbia, dlatego staraj się go przytulać jak najczęściej.

Zrób mu masaż. Użyj do tego celu olejku o miłym, odprężającym zapachu. Możesz dodatkowo zrobić nastrój w postaci relaksacyjnej muzyki i zapalonych świec, a Twój ukochany na pewno będzie wniebowzięty.

Trzymaj go za rękę. Jeśli widzisz, że chłopak ma jakiś problem i siedzi smutny, usiądź obok niego i chwyć go za rękę. Czasem takie niewielkie gesty znaczą bardzo dużo, a chłopak będzie wiedział, że ma w Tobie wsparcie.

Jak dotykać chłopaka?

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here