Dotyk często wyraża więcej niż słowa. Jak i gdzie w takim razie dotykać ukochanego, żeby stracił dla Ciebie głowę? Sprawdź!

Jak dotykać chłopaka?

Delikatne muśnięcie. Jeśli chcesz pokazać chłopakowi, że jesteś nim zainteresowana, to ,,przypadkowy” dotyk będzie do tego idealny. Muśnij przypadkiem jego dłoń lub dotknij go ramię. Spróbuj też usiąść możliwie jak najbliżej niego, tak, aby poczuł ciepło Twojego ciała. Takie drobne gesty sprawią, że Twój ukochany nieświadomie zacznie bardziej Cię zauważać.

Jesteście razem? To świetnie! Skorzystaj z naszych wskazówek, żeby on totalnie oszalał na Twoim punkcie!

Przytulaj go jak najczęściej. To udowodnione naukowo, że przytulanie redukuje stres i obniża ciśnienie 🙂 Ponadto uspokaja, pogłębia bliskość między ludźmi i ułatwia zrozumienie drugiej osoby. Chłopak tak samo jak Ty to uwielbia, dlatego staraj się go przytulać jak najczęściej.

Zrób mu masaż. Użyj do tego celu olejku o miłym, odprężającym zapachu. Możesz dodatkowo zrobić nastrój w postaci relaksacyjnej muzyki i zapalonych świec, a Twój ukochany na pewno będzie wniebowzięty.

Trzymaj go za rękę. Jeśli widzisz, że chłopak ma jakiś problem i siedzi smutny, usiądź obok niego i chwyć go za rękę. Czasem takie niewielkie gesty znaczą bardzo dużo, a chłopak będzie wiedział, że ma w Tobie wsparcie.

Jak dotykać chłopaka?

W jakich miejscach on lubi być najbardziej dotykany?

Włosy. Większość z nas lubi być dotykanym w głowę. Masuj, przeczesuj włosy i delikatnie baw się nimi, a sprawisz swojemu chłopakowi dużo radości.

Kark. Większość chłopaków lub pocałunki i masowanie karku, ponieważ działa to na nich relaksująco.

Uszy. Niemal każdego chłopaka pobudza delikatne masowanie płatków uszu. Możesz to robić palcami, językiem lub delikatnie przygryzać zębami.

Jabłko Adama. Rejon ten jest bardzo czułym punktem u faceta. Należy być jednak ostrożnym ponieważ skóra jest tutaj dość delikatna.

Usta. Całowanie w usta jest najczęściej spotykaną pieszczotą. Można je również ssać, lizać i delikatnie chwytać zębami.

Plecy. Nie tylko ich masaż sprawia chłopakom przyjemność. Większość z nich lubi również delikatne podrapywanie, np. podczas przytulania.

Jak dotykać chłopaka?Źródło zdjęć: Pexels

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj