Chcesz wiedzieć jak go poderwać na imprezie? Podpowiemy Ci!

Impreza to dobre miejsce nie tylko do zabawy, ale również do poznania ciekawych osób. Wiele dziewczyn i chłopców przychodzi tam z nadzieją, że uda im się kogoś poderwać. Jeśli Twój cel jest podobny, to skorzystaj z naszych wskazówek i dowiedz się, jak to zrobić.

Jak go poderwać na imprezie?

#1. Odpowiedni ubiór. Jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę fajnego chłopaka, ubierz się ładnie, ale nie wyzywająco. Faceci wolą skromne dziewczyny, a ubierając się wulgarnie, sprawisz wrażenie łatwej (pamiętaj, że liczy się pierwsze wrażenie!).

#2. Nawiąż kontakt wzrokowy. Spójrz na niego kilka sekund dłużej niż powinnaś albo uśmiechnij się do niego, żeby dać mu znać, że jesteś nim zainteresowana.

#3. Jeśli jesteś w klubie… Podjedź sama do baru lub odłącz się na parkiecie od koleżanek (pamiętaj, żebyście miały się w zasięgu wzroku!). Daj chłopakowi możliwość, żeby do Ciebie podszedł, na pewno będzie mu łatwiej jeśli będziesz wtedy solo.

#4. Jeśli jesteś na domówce… Spytaj go jak się bawi albo skąd zna gospodarza imprezy. To może być początek do całkiem miłej rozmowy 🙂

#5. Bądź odważna! Jeśli widzisz chłopaka po raz pierwszy w życiu, nie powinnaś mieć oporów, żeby zacząć rozmowę. W końcu jeśli coś pójdzie nie tak to prawdopodobnie widzicie się po raz ostatni w życiu, więc nie masz nic do stracenia.

#6. Zaproponuj wspólny taniec albo tańcz blisko niego. Jeśli chłopak jest nieśmiały, prawdopodobnie będziesz musiała sama zaprosić go do tańca, ale dzięki temu będziecie mogli się bliżej poznać 🙂

Zdarzyło Ci się kogoś poderwać na imprezie? Koniecznie daj znam znać w komentarzu!

Polecamy: Instrukcja obsługi chłopaka

Źródło zdjęć: Pinterest

6 KOMENTARZE

 1. Ja akurat nie jestem zwolenniczką podrywania na imprezie – w większości to faceci, którzy nie szukają stałego związku.

 2. Kiedy znasz chłopaka który ci się podoba, nie udawaj kogoś innego ( powinien zaakceptować cię taką jaka jesteś).
  Oto kilka sposobów :
  1.Impreza szkolna – stań pod ścianą, on ( jeśli jest na tyle odważny ) w końcu podejdzie i zaproponuje ci taniec.
  2.Jeśli mieszkasz po drodze do jego domu i kończysz lekcje o tej samej godzinie – zacznij z nim gadać ( dowiedz się o nim jak najwięcej, ale nie naciskaj na niego )
  3. Lekcja – po prostu spytaj czy chce z tobą siedzieć
  PS. Jeżeli z nim rozmawiasz nie pytaj od razu czy ma dziewczyne.
  Pamiętaj że jeśli koleżanki mówią ci inaczej nie słuchaj ich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj