Źródło: Pinterest

W Twoim związku powiało nudą i zastanawiasz się, jak na nowo wzbudzić między Wami płomień? Czytaj dalej!

W niemal każdym związku przychodzi taki moment, że uczucie zaczyna przygasać. Wkrada się rutyna, pojawiają się konflikty. Jeżeli w porę nie zaczniemy działać, nasz związek może dopasd kryzys. Jak do tego nie dopuścić? Trzeba pamiętać, że o partnera należy zabiegać cały czas.

W tym wpisie zdradzimy sposoby na odbudowanie  związku, dzięki którym poczujecie znowu motyle w brzuchu.

Jak na nowo rozkochać w sobie chłopaka?

#1. Zmień coś w sobie

Zmiany najlepiej jest zacząć od siebie. To może być nowa fryzura, inny makijaż, kilka nowych ubrań. Możesz również spróbować zmienić coś w swoim zachowaniu. Po pierwsze popracuj nad swoimi wadami, a po drugie spróbuj przypomnieć sobie jak traktowałaś partnera na początku związku. Może częściej prawiłaś mu komplementy? Robiłaś niespodzianki? Wychodziłaś z inicjatywą? Najwyższa pora do tego wrócić!

#2. Zmień coś w Waszym związku

Zastanów się, czego zazdrościsz innym parom albo co co Waszym związku zmieniło się na przestrzeni czasu, a bardzo Ci tego brakuje. Wprowadź w życie plan naprawczy! Jeżeli będzie to wymagało zaangażowania Was obojga, to porozmawiaj szczerze z partnerem. Być może on również ma podobne odczucia i będzie chętny do współpracy.

#3. Zmień coś w swoim partnerze

Oczywiście powinniśmy akceptować naszą drugą połówkę taką, jaka jest, ale niektóre zmiany mogą przynieść korzyści Wam obojgu. Może Twój chłopak się zaniedbał, a z Twoją pomocą uda mu się wrócić do formy? A może stracił zapał do czegoś, a Ty pomożesz mu go odzyskać? Jeżeli jego zachowanie względem Ciebie uległo zmianie, nie bój się mówić o swoich potrzebach i zachęcić do tego, aby zaczął się bardziej starać.

Drobiazgi, które często pomagają rozpalić na nowo uczucie:

– Wychodzenie na randki;

– Komplementy i codzienne docenianie partnera;

– Wsparcie w różnych czynnościach;

– Drobne prezenty i niespodzianki.

Aby na nowo rozkochać w sobie chłopaka, musisz na zacząć zabiegać o niego tak samo, jak to robiłaś na początku Waszego związku. Jeżeli on zrewanżuje się tym samym, to macie duże szanse na ponowne rozpalenie uczuć między Wami.

Polecamy: Sposoby na poderwanie chłopaka Twoich marzeń!

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj