Źródło: Pinterest

W tym wpisie dowiesz się jak nie należy flirtować z chłopakiem.

Flirtowanie to umiejętność, z którą nikt się nie rodzi – trzeba się jej nauczyć. Nie ma jednej, uniwersalnej recepty na skuteczny flirt, ale jest kilka rzeczy, których z pewnością nie należy robić, jeżeli nie chcemy wszystkiego popsuć. Poniżej piszemy czego należy unikać.

Jak NIE flirtować z chłopakiem?

Nie bądź zbyt bezpośrednia

Subtelny podryw jest jak najbardziej okej, ale jawne prowokowanie i nawiązywanie do kontaktu fizycznego może zniechęcić chłopaka, a nawet go wystraszyć. Wielu chłopców lubi być podrywanych, ale wszystko ma jakieś granice.

Nie używaj banalnych teksów

Rzucanie tekstami w stylu: ?Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia, czy mam przejść obok Ciebie raz jeszcze?” to kiepski pomysł na flirt, chyba że niedawno rozpoczęliście naukę w szkole.

Nie drocz się zbyt mocno

Przekomarzanie się z chłopakiem jest bardzo sexy pod warunkiem, że nie przeginasz. Co za dużo, to niezdrowo – on może pomyśleć, że wcale go nie lubisz, jeśli cały czas będziesz go zwodzić.

Nie bądź zbyt poważna

Przede wszystkim wyluzuj! Flirt ma Ci sprawiać przyjemność, a nie powodować, że będziesz spięta i poważna. Chłopak wyczuje to od razu, a wtedy atmosfera może stać się niezręczna. Bądź radosna i ciesz się chwilą, a cała reszta jakoś się ułoży.

Nie rób sobie zbyt dużych nadziei

Niestety dla wielu chłopców flirt to po prostu… flirt. Nie jest to propozycja związku, ani wyznanie miłości, więc zanim stracisz dla niego głowę upewnij się, że on traktuje Cię poważnie i że możesz liczyć na coś więcej niż miła pogawędka.

Polecamy: 3 sygnały, że nie masz u niego szans

Jak NIE flirtować z chłopakiem?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj