Różne zainteresowania w związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/648518415076692341

W tym wpisie pokażemy, co musisz zrobić, aby randki z Toba były nieudane. Pamiętaj, że jest to ANTYporadnik.

Randkowanie wbrew pozorom nie jest takie proste. Bardzo łatwo popełnić błąd, który może skutkować urwaniem relacji z ważną osobą. Zobacz co robić, aby odpędzić od siebie dziewczynę, a tym samym sprawić, aby Wasza randka była nieudana.

Jak nieudolnie randkować? – czyli ANTYporadnik dla chłopaków

1. Rzucaj wyuczone, suche teksty na podryw

Bo przecież nic nie działa tak dobrze na dziewczyny, jak teksty typu: ?Masz może mapę? Bo zgubiłem się w Twoich oczach?. Co prawda, jeśli powiesz je zaledwie parę razy, to może ujdzie Ci to na sucho, ale jeśli zaczniesz je nagminnie powtarzać, dziewczyna szybko popadnie w irytację.

2. Bądź nachalny

Pisz do niej co chwilę, przypominaj gdy nie odpisuje przez kilka minut, ciągle wypytuj o kolejne spotkanie, zachęcaj do spędzania z Tobą czasu, a na pewno szybko urwie z Tobą kontakt.

3. Mów tylko o sobie

Nieważne przecież co ona lubi robić w wolnym czasie czy ile ma zwierzaków, pokaż jej że Ty tu rządzisz i ciągle opowiadaj o swoim życiu. Nie zapomnij o obrzydliwych szczegółach! Po czymś takim możesz być pewny, że kolejnej randki już nie będzie.

4. Kłam

Kłamstwo ma krótkie nogi, dlatego jeśli zaczniesz udawać kogoś, kim nie jesteś lub opisywać niestworzone historie, dziewczyna szybko zorientuje się, że coś jest nie tak.

5. Spóźniaj się i bądź niekulturalny

Nic tak nie wkurza jak czekanie na kogoś, kto miał przyjść na umówioną godzinę. W ten sposób pokażesz nie tylko brak zorganizowania, ale także, że nie jesteś zainteresowany. Jeśli dodatkowo będziesz dłubał w nosie czy mlaskał, nie dziw się, że szybko dziewczyna od Ciebie ucieknie.

6. Opowiadaj o swoich fantazjach

Nic tak nie wkurza dziewczyn, jak opowiadanie o swoich fetyszach czy wyobrażeniach. Nie tylko je to odrzuca, ale może także sprawić niemałą przykrość – poczuje się jak przedmiot, a Ciebie weźmie za zboczeńca, któremu zależy tylko na jednym.

7. Przechwalaj się

Jeśli będziesz ciągle chwalił się swoją klatą czy nowym samochodem, nawet jeśli początkowo jej to zaimponuje, z czasem zacznie ją to irytować i stwierdzi, że oprócz materializmu nie masz jej nic lepszego do zaoferowania.

8. Bądź niezaradny i niezdarny

Przewróć na nią jedzenie w restauracji, zgub pieniądze, deptaj jej po stopach, udawaj, że nie wiesz co robić, gdy wydarzy się niezwykła sytuacja, zepsuj pocałunek, a na pewno skutecznie odpędzisz od siebie dziewczynę 🙂

Pamiętaj, aby powyższe antyrady traktować z przymrużeniem oka i zachować umiar, gdyż przez przesadę możesz nabawić się problemów.

Czytaj także: O czym rozmawiać z dziewczyną?

metody podrywu które nie działają
Źródło: https://www.pinterest.dk/pin/586171707742318389

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj