Źródło: Pinterest

Chciałabyś oczarować chłopaka, ale nie wiesz, jak to zrobić? W tym wpisie znajdziesz 4 przydatne wskazówki!

Jeżeli marzysz o tym, aby zrobić dobre wrażenie na chłopaku, który Ci się podoba, to w tym wpisie podpowiadamy, jak to osiągnąć.

Jak oczarować chłopaka?

#1. Zadbaj o swój wygląd

To oczywiste, że chłopcy zwracają dużą uwagę na wygląd (większość dziewczyn zresztą też tak robi!), więc jeżeli chcesz GO oczarować, zwróć większą uwagę na swój ubiór oraz makijaż. Czyste i wypasowane ubrania oraz kobiecy makijaż z pewnością sprawią, że zyskasz w oczach płci przeciwnej.

#2. Pokaż, że jesteś ciekawą osobą

Chłopak będzie zachwycony, kiedy zobaczy, że masz swoje pasje i można z Tobą porozmawiać na różne tematy. Nie ma nic gorszego niż dziewczyna, która nie ma nic ciekawego do powiedzenia, a interesują ją jedynie programy typu reality show i najnowsze plotki z życia celebrytów.

#3. Często się uśmiechaj

Uśmiech to najpiękniejszy makijaż dla dziewczyny, dlatego staraj się często uśmiechać. Poza tym chłopcy lubią dziewczyny, które mają wesołe usposobienie, dlatego tym bardziej pamiętaj o tym, aby okazywać innym swoją radość.

#4. Bądź nieco niedostępna

Większość chłopców woli dziewczyny, które trzeba zdobywać od tych, które same zdobywają. Chociaż mamy równouprawnienie, to w tym wypadku duży procent jest tradycjonalistami. Po prostu nie zgadzaj się od razu na wszystko i nie odpisuj na każdą wiadomość po minucie.

Czytaj także: 6 złotych zasad randkowania dla dziewczyn!

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj