Chciałabyś odzyskać chłopaka, ale nie wiesz jak to zrobić? W tym wpisie znajdziesz kilka przydatnych wskazówek!

Być może byłaś przez jakiś czas w związku i on lub Ty podjęliście decyzję o rozstaniu. Minęło trochę czasu, a Ty doszłaś do wniosku, że chcesz by on nadal był obecny w Twoim życiu. Być może nawet nie byliście razem, ale bardzo tego pragnęłaś i coś poszło nie tak. Uznałaś, że straciłaś niepowtarzalną szansę, ale może jednak jesteś w błędzie? Bez względu na to, która z tych wersji jest Ci bliższa, prawdopodobnie jeszcze nie wszystko stracone i jest szansa na to, że możesz odzyskać tego chłopaka. Jak? Oto kilka sposobów, które warto przetestować.

Jak odzyskać chłopaka?

Odezwij się do niego

Wiemy, że to trudne, ale żeby wybadać czy masz jeszcze jakieś szanse, musisz odważyć się to zrobić! Możesz zacząć od kontaktu internetowego lub przez sms, ale najważniejsze, żebyś zrobiła ten pierwszy krok. Zacznij delikatnie, od rozmowy na ogólne tematy. To pozwoli Ci wybadać, jaki on ma do Ciebie stosunek.

Zaaranżuj spotkanie

Zrób to tak, aby wyglądało na przypadek. Sprawdzaj miejsca, gdzie on może się pojawić i po prostu do niego podejdź. Będziesz mogła na własne oczy przekonać się, jak on reaguje na Twój widok.

Poproś o pomoc znajomych

Oczywiście najlepiej by było, gdyby to byli Wasi wspólni znajomi. Mogliby spróbować porozmawiać z nim i delikatnie wybadać teren. Być może udałoby im się dowiedzieć co on myśli na Twój temat i czy jest szansa na to, abyście (znowu) byli razem. Jeśli nie macie wspólnych znajomych, poproś o pomoc przyjaciółkę: Jak poderwać chłopaka z pomocą przyjaciółki

Zaproponuj spotkanie

Nie musisz od razu mówić o co chodzi. Jeśli zgodzi się spotkać, to już połowa sukcesu 🙂 Przyjrzyj się jego zachowaniu i oceń jaki on ma do Ciebie stosunek. W zależności od tego albo zacznij szczerą rozmowę i wyznaj mu swoje uczucia, albo potraktuj to jako koleżeńskie spotkanie i po prostu spędź miło czas ze znajomym.

Korzystaj z życia

Tę poradę powinnaś zastosować zarówno w przypadku gdyby nic nie wyszło z próby odzyskania tego chłopaka (po prostu żyj dalej i staraj się być szczęśliwa), jak i w razie niepowodzenia poprzednich podpunktów. Jeśli jesteś dla niego choć trochę ważna, a on zobaczy, że bez niego dobrze się bawisz (i masz powodzenia), to możliwe, że sam zapragnie Cię odzyskać i role się odwrócą.

Czytaj także: Związek z byłym chłopakiem – za i przeciw

Jak odzyskać chłopaka?

Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj