3. Rozczesywanie włosów na mokro. To podstawa gęstych, nie skołtunionych włosów. Po myciu nie szarp i nie trzyj włosów o ręcznik – to tylko pogorszy ich stan.

4. Zalety posiadania gęstych włosów:
– Zadbane i gęste włosy, to atrybut każdej kobiety, ponieważ wyglądają po prostu pięknie;
– Gęste włosy dają możliwość stworzenia wielu wyjątkowych upięć na głowie;
– Wiele dziewczyn, aby mieć gęste włosy, kupuje sztuczne doczepy, więc doceń to, że Ty nie musisz tego robić;

– Można je sprzedać lub oddać na akcję charytatywną.

5. Fryzury. Można pomyśleć że im więcej włosów, tym trudniej je okiełznać. Jest to prawda, ale przy dobrym, efektywnym cięciu lub fryzurze, nie będzie tego widać. Najlepszą fryzurą jest cieniowanie, bo nada włosom lekkości. Może być ono wykonane bez względu na to, czy masz proste, czy kręcone włosy. Świetnie wygląda też warkocz lub kucyk. Pamiętaj, że niektórzy płacą nawet po kilkaset złotych, by mieć gęstą fryzurę 🙂
6. Szampony. Prosiłyście o przedstawienie kilku szamponów, jakich można użyć o takich włosów. Oto nasze propozycje:
Jak pielęgnować gęste włosy?

1. Alterra, Feuchtigkeits – Shampoo, Granatapfel & Aloe Vera (Szampon nawilżający do włosów suchych i zniszczonych), cena: ok. 9 zł;

2. Isana, Med, Urea Shampoo; cena: ok. 10;

3. Gliss Kur Total Repair (Szampon do włosów suchych i zniszczonych nowa wersja), cena: ok. 14 zł.

Źródło zdjęć: http://favim.com

5 KOMENTARZE

  1. Fajnie, tylko szkoda, że akurat niestety nie przyda się do moich. Mimo że mam gęste , długie kręcone włosy, które często się puszą nieważne, czy wysuszę suszarką czy same po prostu. I mam bardzo dużą objętość, a kupowanie szamponów, gdzie można znaleść jako odżywkę i dodać objętości – jest tego po prostu za dużo. Macie może pomysł, lub znacie jakieś szampony dla włosów, które nie potrzebują objętości?
    Mam mocne, długie i zdrowe włosy w ogóle nie zniszczone, ale brakuję mi szampon który nie jest przeznaczony na same objętości czy regenowanie końcówek. Dlatego fajnie , byłoby gdyby na waszej stronie taki wpis się znalazł.
    Pozdrawiam :))

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię