Źródło: Pinterest

Masz kompleksy, przez które czujesz się niepewnie i mało atrakcyjnie? W tym wpisie podpowiemy Ci, jak możesz się z tym uporać!

Nie ma się co oszukiwać – większość z nas ma kompleksy, które sprawiają, że czujemy się niepewnie w swojej skórze. Czy można coś na to poradzić? Oczywiście! Poniżej znajdziesz kilka sposobów, dzięki którym poczujesz poczujesz się piękniejsza!

Jak poczuć się bardziej atrakcyjnie?

#1. Podkreśl rzęsy

Podkreślone oczy potrafią kompletnie odmienić nasz wygląd. Wiele dziewczyn przyznaje, że bez wytuszowanych rzęs czują się mniej atrakcyjnie. Dzięki maskarze w kilka sekund możesz sprawić, że Twoje oczy będą podkreślone i nabiorą głębi.

#2. Załóż coś, w czym czujesz się dobrze

Ubiór może dodać pewności siebie lub wręcz odwrotnie. Jeśli masz kompleksy na punkcie swojego ciała to z pewnością poczujesz się lepiej, gdy założysz ciuchy, które ukryją mankamenty, a podkreślą atuty. A może wybierzesz się na mały shopping? Trwają właśnie sezonowe wyprzedaże, więc to dobra okazja, aby uzupełnić garderobę.

#3. Każdego dnia mów sobie coś miłego

Większość z nas w kilka sekund potrafi wymienić 5, 10 czy nawet 15 wad. A co z zaletami? Tutaj już nie jest tak łatwo, prawda? Pora zmienić myślenie! Zamiast skupiać się na mankamentach, zacznij myśleć o tym, co masz w sobie pięknego. Każdego dnia spójrz w lustro i powiedz sobie jakiś komplement. Kiedy już wejdzie Ci to w krew, od razu poczujesz się bardziej atrakcyjnie.

#4. Pracuj nad so

Być może część Twoich kompleksów można wyeliminować. Nawet jeśli wymaga to czasu, warto włożyć wysiłek w to, aby poczuć się dobrze w swojej skórze. Pamiętaj, że czas i tak upłynie, a za kilka miesięcy będziesz dumna z efektów, jakie udało Ci się osiągnąć.

#5. Wysypiaj się

Podkrążone oczy i poszarzała cera zdecydowanie nie dodają Ci uroku. Kiedy jesteś niewyspana, automatycznie czujesz się mniej atrakcyjnie. Staraj się spać minimum 6 godzin w ciągu doby, a szybko odczujesz różnicę.

Czytaj także: Jak przestać się porównywać do Instagirls?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj