listy
Źródła: https://favim.com/image/163613 || https://www.pinterest.es/pin/461478293037020941 || https://favim.com/image/7266113

Kasia boi się zagadać do chłopca, w którym się zakochała. Jeśli masz podobny problem, sprawdź, co zrobić w tej sytuacji!

,,Droga Redakcjo,

Chciałam Was prosić o pomoc, bo już nie wiem do kogo mam się zwrócić, a czasu zostało mi niewiele. Jestem w 3 klasie gimnazjum i od 2 lat jestem zakochana w Oskarze. Można powiedzieć, że się kumplujemy, ale on nic nie wie o moich uczuciach. Niestety idziemy do różnych szkół (ja do liceum, a on do technikum), więc to ostatni moment, żeby wyznać mu co czuję.

Problem w tym, że ja mam jakąś blokadę! Normalnie umiem z nim gadać, ale jak pomyślę, że miałabym mu powiedzieć to mnie paraliżuje. Robię się czerwona i zaczynam jąkać! A gdy on pyta co się stało, to mówię, że się zakrztusiłam albo ugryzłam.

Boję się, że się nie odważę i on w technikum pozna jakąś laskę, w której się zakocha, a ja go stracę na zawsze. Co robić?!”.
Kasia

***

10 sposobów na poderwanie chłopaka Twoich marzeń

Droga Kasiu!

Twoja sytuacja jest z jednej strony trudna, bo zostało Ci mało czasu na wyznanie swoich uczuć, ale z drugiej strony, nie masz nic do stracenia. Sama napisałaś, że jeśli czegoś nie zrobisz, to prawdopodobnie Wasze drogi się rozejdą, więc w przypadku, gdyby on nie odwzajemniał Twoich uczuć, szybko uda Ci się wyleczyć zranioną dumę i złamane serce. Raz się żyje, dlatego wyczekaj na odpowiedni moment, gdy będziecie sami i wyznaj mu co czujesz. W końcu lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż, że się nie spróbowało.

Jak wyznać mu uczucia?

Szkoła to nie zawsze dobre miejsce na tego typu rozmowy, bo w każdej chwili, ktoś może Wam przeszkodzić. Gdzie zdecydowanie lepiej wyznać swoje uczucia?

Spotkanie po szkole. Może to być wyjście do kina, na pizzę, grill, ognisko ? możliwości masz dużo. Ważne, żeby spotkać się z klasą poza murami szkolnymi. Tam będziesz miała większą szansę zbliżyć się do wypatrzonego chłopaka. Koniec szkoły to dobra okazja, żeby zorganizować imprezę pożegnalną.

Wycieczka klasowa. W czerwcu często organizowane są zielone szkoły. Być może tam będziesz miała więcej okazji, żeby pobyć z ukochanym sam na sam i odbyć z nim szczerą rozmowę.

Wspólni znajomi. Jeśli takich macie, możesz poprosić ich o pomoc – niech zaaranżują jakieś spotkanie, a potem dyskretnie się ulotnią, zostawiają Was sam na sam.

10 sposobów na poderwanie chłopaka Twoich marzeń

5 KOMENTARZE

  1. Hej, moglibyście napisać o tym jak zdobyć chłopaka, który wie, że się mi podoba, ale mimo to nic z tym nie robi . Ledwo co się z nim znam. Proszę zróbcie taki post. 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj