Jak poderwać nieśmiałą dziewczynę?
Źródło: https://favim.com/image/6311989

Chcesz zwrócić na siebie uwagę znajomej dziewczyny? Zastanawiasz się, co zrobić, aby ona zauważyła w Tobie kandydata na chłopaka? Poznaj kilka prostych sposobów, które pomogą Ci poderwać koleżankę.

Poderwanie znajomej dziewczyny nie jest wcale takie proste, jak mogłoby się wydawać. Im dłużej ta relacja trwa i im bardziej jest zażyła, tym szanse na powodzenie maleją. Warto jednak podjąć ryzyko i zawalczyć o swoje szczęście, ponieważ tkwienie we friendzone nie jest niczym przyjemnym i na dłuższą metę po prostu nie ma sensu. Właśnie dlatego powinieneś wziąć sprawy w swoje ręce i spróbować poderwać koleżankę jak najszybciej, zamiast miesiącami czy latami udawać jej przyjaciela. Z tego wpisu dowiesz się, jak to zrobić w 5 prostych krokach!

  1. Aby poderwać koleżankę, musisz ją lepiej poznać
  2. Zadbaj o swój wygląd
  3. Praw jej komplementy
  4. Zaproś koleżankę na spotkanie
  5. Zachowuj się odpowiednio podczas randki.

Jak poderwać koleżankę w 5 krokach

Aby poderwać koleżankę, musisz ją lepiej poznać

Jeżeli Wasza znajomość nie jest zbyt mocno zażyła, powinieneś spróbować to zmienić. Masz o tyle ułatwione zadanie, że już się znacie, więc dziewczyna chętniej porozmawia z Tobą niż z przypadkowym chłopakiem, poznanym na ulicy. Zacznij rozmowę pod byle pretekstem i pokieruj nią w taki sposób, aby ona zaczęła opowiadać o sobie. Ty także daj się jej poznać.

Zadbaj o swój wygląd

To oczywiste, że dla zwykłej znajomej, żaden chłopak nie będzie się przesadnie starał i bardzo szykował na spotkanie. Co innego dla koleżanki, która im się podoba. W tym wypadku żaden dres, znoszone buty i artystyczny nieład na głowie nie wchodzą w grę. Każda dziewczyna zwróci na to uwagę, dlatego jeśli chcesz poderwać koleżankę, musisz zadbać o swój wygląd.

Praw jej komplementy

Chyba każda dziewczyna lubi czuć się doceniona. Dzięki komplementom podbudujesz jej samoocenę i jednocześnie dasz do zrozumienia, że dostrzegasz jej piękno oraz ciekawą osobowość. Zachowaj przy tym umiar, aby nie pomyślała, że żartujesz lub masz na jej punkcie obsesję.

Zaproś koleżankę na spotkanie

Aby poderwać koleżankę, musisz prędzej czy później wyznać jej swoje uczucia. Najlepiej zrobić to podczas spotkania sam na sam. Dbanie o swój wygląd i komplementy mogą być dla niej sygnałem, że coś jest na rzeczy, ale nic się nie zadzieje, dopóki wyraźniej jej tego nie zasygnalizujesz. Przygotuj się do tej rozmowy i weź pod uwagę każdy możliwy scenariusz.

Zachowuj się odpowiednio podczas randki

To, czy dziewczyna potraktuje Wasze spotkanie jak randkę, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Możesz wspomnieć o tym od razu (podczas zaproszenia) albo wstrzymać się z tym do samego spotkania. Przywitaj ją kwiatem lub innym drobiazgiem. Jeśli nie masz pomysłu, co mogłoby ją ucieszyć, zajrzyj do naszego wpisu: Co dać dziewczynie na pierwszej randce? Poza tym zachowuj się jak dżentelmen, spróbuj ją rozśmieszyć i zrób wszystko, aby Twoja koleżanka czuła się swobodnie podczas Waszego spotkania

Wyznaj jej swoje uczucia. Staraj się nie owijać w bawełnę, ale też nie mówić tego prosto z mostu, w drugiej sekundzie Waszego spotkania. Możesz podkreślić, że nie oczekujesz od niej w tym momencie żadnych deklaracji i zdajesz sobie sprawę z tego, że ona może nie odwzajemniać Twoich uczuć. Staraj się nie wywierać żadnej presji, ale też, że nie chcesz w nieskończoność tkwić w niepewności, tylko wiedzieć, na czym stoisz.

Jeżeli zdecydowałeś się poderwać koleżankę, to z pewnością ta decyzja została przez Ciebie dobrze przemyślana. Musisz być pewny swoich uczuć, zanim zrobisz rewolucję w Waszej znajomości. Pamiętaj, że wszystko się może zdarzyć, a wpływ na to ma między innymi Twoje zachowanie. Zbliżenie się do dziewczyny, zadbanie o swój wygląd i komplementowanie jej mogą zadziałać na Twoją korzyść.

Udało Ci się już kiedyś poderwać koleżankę? Daj nam znać, jak tego dokonałeś!

Jak poderwać nieśmiałą dziewczynę?
Źródło: https://hu.pinterest.com/pin/769411917558662045

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj