Źródło: Pinterest

On jest zamknięty w sobie, a Ty nie jesteś królową podrywu? Podpowiemy Ci jak poderwać nieśmiałego chłopaka!

Zamiast czekać, aż on zrobi pierwszy krok, weź sprawy w swoje ręce. Mamy XXI wiek, więc to żaden wstyd, że dziewczyny przejmują inicjatywę. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak możesz go poderwać.

Jak poderwać nieśmiałego chłopaka?

Uśmiechnij się. Pokażesz mu w ten sposób, że masz przyjazne usposobienie i że nie gryziesz, więc nie ma się czego bać. Być może on boi się do Ciebie podejść, bo nie wie czy odwzajemniasz jego uczucia. Uśmiechem zachęcisz go do działania.

Jeśli uśmiech nic nie dał, nie poddawaj się! Możliwe, że on jest BARDZO nieśmiały.

Odłączaj się czasem od grupy. Jeśli Twoje przyjaciółki nie odstępują Cię na krok, nic dziwnego, że on boi się zrobić cokolwiek. Przecież nie zaprosi Cię na randkę przy Twoich przyjaciółkach.

Doprowadź do sytuacji, żebyście byli sam na sam. Najlepiej, żebyś do niego podeszła i zaczęła rozmowę na jakiś aktualny temat (jeśli znacie się ze szkoły, to po prostu spytaj go o coś związanego z lekcjami).

Zdobądź jego zaufanie. Jeśli on będzie czuł, że może się przed Tobą otworzyć, to masz większe szanse, że przełamie swoją nieśmiałość. Pamiętaj też, że linia dzieląca przyjaźń i miłość, jest bardzo cienka, dlatego warto zbliżyć się do chłopaka.

Zasugeruj mu, że czujesz coś więcej. Kiedy już uda Ci się zdobyć zaufanie chłopaka, a on nadal nie zaprosił Cię na randkę, zasugeruj mu, że Ci się podoba albo po prostu sama zaproponuj spotkanie. Uwierz, że zdarzają się takie przypadki, które naprawdę się NIE domyślają i nie widzą sygnałów, które wysyłasz. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest postawienie sprawy jasno.

Czytaj także: Czego nie robić na początku znajomości?

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

7 KOMENTARZE

  1. A może napiszecie ogólnie post o tym jak zagadać do starszego chłopaka lub jak sie z nim zapoznać jak sie zna go tylko z widzenia?

  2. Mam taki przypadek, ze znałam sie z chłopakiem ze szkoły ale jakoś nigdy ze sobą nie rozmawialiśmy, pewnego dnia pojechaliśmy na wycieczkę szkolną, ja z koleżankami i on z kolegami. Tak sie zapoznaliśmy, przez przypadek usiedliśmy koło siebie w kinie i zaczęliśmy rozmawiać, na następny dzień on napisał mi ze spodobałem mu sie, wiec w ten sposób pisaliśmy 24/24 i tak codziennie, lecz gdy byliśmy w szkole on nie podchodził nie zagadywał, ja rownież, bo jestem zdania, ze to chłopak powinien robić pierwszy krok, za to jak wychodziliśmy na dwór ze znajomymi to normalnie ze sobą rozmawialiśmy.. Po 6 miesiącach takiej męczarni, ze ani on, ani ja nie zagadywalismy w szkole a na facebook’u cały czas ze sobą pisaliśmy (potrafiliśmy nawet pisać sobie, ze sie kochamy), ja napisałam mu, ze jestem juz tym wstyatkim zmęczona i musimy to zakończyć.. Przez pare tygodni czułam sie z tym dobrze, ale teraz strasznie mi go brakuje.. Dodam jeszcze, ze od nie dawna mieszkam w Niemczech co jeszcze bardziej nas oddzieliło od siebie.. Chciałabym coś z tym zrobić.. Pomocy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj