Źródło: Pinterest

Podoba Ci się starszy chłopak i nie wiesz jak go poderwać? W tym wpisie znajdziesz podpowiedź, jak to zrobić!

Zakochałaś się w starszym od siebie chłopaku? Lata, które Was dzielą, wcale nie muszą być przeszkodą! W dzisiejszym wpisie podpowiemy Ci, jak go zauroczyć.

#1. Zachowuj się dojrzale. Nie uda Ci się poderwać starszego od siebie chłopaka, jeśli będziesz się zachowywać dziecinnie. Jesteście teraz w takim wieku, że różnica lat jest dość widoczna, dlatego musisz udowodnić mu, że jesteś gotowa na związek.

#2. Nie myśl o dzielących Was latach. Nie pozwól by obawy związane z różnicą wieku, sparaliżowały Cię i zepsuły Twój podryw. Wiek to tylko liczba, a o wiele ważniejsze jest to, na ile lat się czujesz 🙂

#3. Znajdź pretekst, by do niego zagadać. Najtrudniejszy jest pierwszy krok, więc musisz zrobić wszystko, by zacząć z nim rozmowę. Jeśli chodzicie razem do szkoły, to pretekstem może być jakiś przedmiot (np. poproś go o notatki) lub nauczyciel (np. dowiedz się czego wymaga lub jak wyglądają u niego sprawdziany). Jeśli znacie się z innego miejsca, to musisz improwizować. Spokojnie, na pewno dasz radę!

#4. Zainteresuj go sobą. Musisz mieć coś ciekawego do powiedzenia. Jeśli podczas rozmowy z nim będziesz jedynie chichotać, to prędzej go do siebie zniechęcisz niż poderwiesz. Zastanów się, co może go zainteresować, a na jakie tematy lepiej się nie wypowiadać.

#5. Pomóż sobie makijażem. Zadbaj o to, aby nie tylko zachowywać się, ale także wyglądać bardziej dojrzale. Pomoże Ci w tym odpowiedni makijaż. Podkreśl mocniej oczy i nałóż na usta szminkę. Odpowiednie ubrania również sprawią, że będziesz wyglądać na starszą.

Czytaj także: Jak wyglądać na starszą?

Jak poderwać starszego chłopaka?

Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here