Jak polubić się z mamą chłopaka?
Źródło: https://www.pinterest.co.uk/pin/307581849546575481/

Chciałabyś znaleźć wspólny język z mamą Twojego ukochanego? W tym wpisie podpowiemy Ci, jak to zrobić.

Żarty o teściowych z piekła rodem są dość popularne i choć rzeczywistość nie jest najczęściej aż taka straszna, to jednak wiele dziewczyn obawia się że nie zostaną zaakceptowane przez mamę swojego chłopaka. Niestety, to czy zostaniesz polubiona, nie zależy tylko od Ciebie, ale zawsze warto starać się zrobić jak najlepsze wrażenie, aby zwiększyć swoje szanse. W przypadku niepowodzenia, przynajmniej nikt nie zarzuci Ci, że się nie starałaś. Poniżej podpowiadamy, co robić, aby zyskać sympatię ?teściowej”.

Jak polubić się z mamą chłopaka?

#1. Bądź uprzejma

Bycie uprzejmym to oznaka szacunku do drugiej osoby. Mama Twojego chłopaka to osoba, którą z automatu powinnaś szanować, więc bycie wobec niej uprzejmą jest jak najbardziej wskazane. Szczególnie należy tego przestrzegać w sytuacji, kiedy pojawiasz się u niej w domu. A co w przypadku, jeżeli to mama chłopaka jest nieuprzejma wobec Ciebie? Najlepszą bronią w sytuacjach, kiedy ktoś jest dla Ciebie niemiły, jest: ?kill ’em with kindness„, tak jak śpiewa Selena Gomez 🙂

#2. Pokaż się z dobrej strony

Dobre maniery to podstawa! Pamiętaj o nich podczas spotkań z mamą chłopaka, jeżeli chcesz zrobić na niej dobre wrażenie. Z pewnością będzie zadowolona, że jej syn spotyka się z dobrze wychowaną dziewczyną.

#3. Uśmiechaj się

Tak naprawdę nie wiesz, co kryje się w głowie mamy Twojego chłopaka. Być może ona również jest zestresowana i bardzo jej zależy na tym, abyście się polubiły. Uśmiechając się, pokażesz, że jesteś przyjaźnie nastawiona i otwarta na tę znajomość. Oczywiście raczej unikaj ciągłego szczerzenia się, bo będziesz wyglądać sztucznie.

#4. Unikaj kontrowersyjnych tematów

Pieniądze, polityka, religia… te tematy są dość kontrowersyjne i skłóciły już niejedną rodzinę, dlatego lepiej ich nie poruszaj podczas rozmowy z mamą chłopaka. Jest to szczególnie niebezpieczne, jeśli wiesz, że ma ona zupełnie inne poglądy niż Ty.

Czytaj także: Czy powinnaś przedstawić chłopaka rodzicom?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj