Chciałabyś poprawić humor swojemu chłopakowi, ale nie wiesz jak to zrobić? Podpowiemy Ci!

Każdy z nas ma czasem zły dzień. Jeśli chandra dopadła Twojego ukochanego i chciałabyś w jakiś sposób poprawić mu humor, ale nie wiesz jak, to ten wpis jest dla Ciebie! Podpowiemy Ci co zrobić, aby na jego twarzy pojawił się uśmiech.

Jak poprawić humor chłopakowi?

Przytul go

Być może nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak wielką moc ma dotyk ukochanej osoby. Choć w ten sposób nie pomożesz swojemu chłopakowi rozwiązać problemów, to z pewnością sprawisz, że poczuje się choć trochę lepiej.

Zrób mu masaż

Jeśli Twój ukochany miał ciężki dzień i jest zmęczony, to z pewnością masaż pleców sprawi mu radość. Jeśli masz pod ręką olejek, to koniecznie go użyj, a doznania będą jeszcze większe!

Ugotuj mu coś dobrego

Kto nie lubi dobrego jedzenia? Twój ukochany z pewnością lubi dobrze zjeść (jak 99% chłopaków), więc popraw mu humor i ugotuj mu coś pysznego. Koniecznie niech będzie tam mięso, bo dietetyczna sałatka raczej go nie zadowoli.

Wyciągnij go z domu

Jeśli on ma jakieś problemy, przez które siedzi przygnębiony, to najlepiej zabierz go gdzieś, gdzie nie będzie się dołował. Może kino, a może zwykły spacer? Spraw, żeby chociaż na chwilę zapomniał o przykrościach i rozerwał się trochę.

Zaoferuj pomoc

Choć chłopcy zazwyczaj wolą sami rozwiązywać swoje problemy i nie chcą naszej pomocy, to jednak warto uświadomić ukochanemu, że jeśli tylko miałby ochotę porozmawiać lub otrzymać wsparcie, to może na nie liczyć. To powinno choć w minimalnym stopniu poprawić mu humor, bo przecież fajnie jest mieć taką kochaną dziewczynę 🙂

Napisz mu liścik

Jeśli chcesz poprawić humor swojemu chłopakowi, to napisz mu list miłosny. Wyznaj co do niego czujesz i przypomnij mu wszystkie najwspanialsze momenty Waszego związku. Możesz mu ten liścik podrzucić (np. do plecaka), tak aby odczytał go dopiero, gdy nie będziecie się widzieć. Wtedy nawet na odległość, będziesz mogła wywołać uśmiech na jego twarzy.

Jakie są Twoje sposoby na poprawienie humoru chłopakowi? Napisz nam w komentarzu!

Czytaj także: Jak zrozumieć chłopców?

Jak poprawić humor chłopakowi?

Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj