Jak zasugerować chłopakowi, że chcesz się spotykać TYLKO z nim? Sprawdź nasze wskazówki!

Masz chłopaka, chciałabyś spędzić z nim trochę czasu tylko we dwoje, ale zawsze ktoś Wam towarzyszy. Znasz to? W tym wpisie podpowiemy Ci, jak uświadomić ukochanemu, że dobrze byłoby czasem pobyć trochę sam na sam.

Jak przekonać chłopaka do spotkań sam na sam?

Dlaczego chłopak nie chce s spotykać z Tobą sam na sam?

Możliwości są dwie: albo boi się, że we 2 będziecie się nudzić  (ten scenariusz wchodzi w grę jedynie jeśli znacie się od niedawna i jeszcze nie widzieliście się sami) albo tak uwielbia swoich kumpli, że nie chce spotykać się z Tobą kosztem spotkań z nimi i dlatego zawsze ktoś Wam towarzyszy.

Co możesz zrobić?

Zacznij od obserwacji

Dokładnie przyjrzyj się zachowaniu swojego chłopaka? Czy sam wspomina coś na temat Waszych wspólnych spotkań, tylko we dwoje? Możesz też sprawdzić jak reaguje na Twoje sugestie – jest chętny czy od razu zmienia temat?

Zaproś go do siebie

Jeśli on nie reaguje na Twoje sugestie, po prostu zaproś go do siebie. Możesz też spróbować zaprosić go w inne miejsce, ale istnieje obawa, że pojawi się z jakimś kolegą. Po prostu musisz wziąć sprawy w swoje ręce i zobaczyć jak zareaguje na taką propozycję. Być może to, że on nie spotyka się z Tobą sam na sam jest błahy i nie masz się czym martwić 🙂 Mamy równouprawnienie, więc to nic złego przejąć inicjatywę i zaprosić gdzieś chłopaka.

Porozmawiaj z nim szczerze

Jeśli on wykręca się od spotkania, albo zgadza ale ostatecznie nic z tego nie wynika, nie pozostaje Ci nic innego, jak szczerze z nim pogadać. Jeśli jego koledzy nie odstępują go na krok po prostu powiedz, że chcesz chwilę porozmawiać sam na sam. Powiedz, że lubisz jego kumpli, ale chciałabyś też mieć go tylko dla siebie. Chłopcy czasami są mało domyślni i trzeba im powiedzieć wprost o co nam chodzi.

Czytaj także: Miłosny test: Na ile % do siebie pasujecie?

Jak przekonać chłopaka do spotkań sam na sam?

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

1 KOMENTARZ

  1. Mam pytanie co mam zrobić napisał do mnie jakieś 3 miesiące temu chłopak który jest starszy ode mnie o 3 lata strasznie mi się podoba ale jak zaczęliśmy pisać to ja mu później nie odpisałam i od tego czasu sie do mnie nie odzywa ale często na korytarzu zerka na mnie co mam zrobić ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj