Podoba Ci się dziewczyna, która traktuje Cię jak kumpla? W tym wpisie podpowiemy Ci, jak wyjść z friendzone.

Wyjście z friendzone może wydawać Ci się trudne, jednak wiele osób potwierdza, że jest to możliwe. Wiąże się to z ryzykiem, jednak jak mawiają, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. W tym wpisie podpowiemy Ci, co zrobić, aby przestać być dla dziewczyny jedynie kolegą.

Jak przestać być dla niej tylko kolegą?

Zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki, dowiedz się, jakie ryzyko niesie za sobą próba wyjścia z friendzone.

Czym grozi podrywanie koleżanki?

Istnieje obawa, że dziewczyna nie odwzajemnia Twoich uczuć. W tej sytuacji nie będzie zainteresowana związkiem z Tobą. Musisz wziąć pod uwagę taką możliwość, że Wasza znajomość rozpadnie się, kiedy spróbujesz przenieść ją na wyższy poziom.

Jak przestać być dla dziewczyny tylko kolegą?

#1. Praw jej komplementy

Większość dziewczyn ucieszy się, słysząc miłe słowo na swój temat. Oczywiście ważny jest tutaj umiar – prawienie komplementów co kilka minut przyniesie odwrotny skutek. Dziewczyna może pomyśleć, że się z niej naśmiewasz.

#2. Pokaż, że się nią interesujesz

Staraj się zapamiętać możliwie jak najwięcej szczegółów, którymi się z Tobą dzieli. Zadawaj pytania i nawiązuj do wcześniejszych rozmów, aby pokazać jej, że jest dla Ciebie bardzo ważna.

#3. Zaproś ją na spotkanie we dwoje

Nie musisz od razu ogłaszać, że to ma być randka. Bez względu na to, czy zazwyczaj spotykacie się w większym gronie, czy sami, znaczenie ma tutaj miejsce. Kino, kawiarnia, restauracja, a może romantyczny spacer? Nie zapomnij o kwiatku i dobrych manierach, a całkiem możliwe, że sama się domyśli.

#4. Wyznaj jej, co czujesz

Z pewnością domyślałeś się od początku, że bez tego się nie obejdzie. Jeśli chcesz przestać być dla niej jedynie kolegą, prędzej czy później będziesz musiał to zrobić. Wybierz odpowiedni moment oraz miejsce, gdzie nikt Wam nie przeszkodzi. Powodzenia!

Czytaj także: Po czym poznać, że ONA ma innego?

jesteś dla niego tylko koleżanką
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj