Jak przyozdobić tablicę korkową?
Źródło: https://pl.pinterest.com/aannaxo/stationary

Nie masz pomysłu na praktyczną ozdobę do pokoju? Postaw na tablicę korkową! W tym wpisie podpowiemy Ci, jak ją przyozdobić.

Tablica korkowa to praktyczny dodatek do pokoju, który nie tylko dobrze wygląda, ale jest również bardzo przydatny. W tym wpisie podpowiemy Ci, co możesz przyczepić do swojej tablicy.

Jak przyozdobić tablicę korkową?

Co można umieścić na tablicy korkowej:

Plan lekcji

To chyba najważniejsza rzecz, która powinna znaleźć się na tablicy. Jeśli nie znasz swojego rozkładu zajęć na pamięć, koniecznie przyczep go na tablicy.

Cytaty

Ćwiczysz? Wypisz na karteczkach motywujące teksty i zawieś w tablicy. Jesteś typem romantyczki? Wiersz lub krótkie zdanie o miłości, nada się idealnie. Może masz jakiś ulubiony tekst z filmu? Lubisz się śmiać? Na pewno ktoś z Twoich bliskich lub Ty sama, powiedziałaś kiedyś głupotę, na której wspomnienie, pojawia się uśmiech na Twojej twarzy. Zapisz to!

Zdjęcia

To one najbardziej ożywiają tablicę korkową i nadają jej niepowtarzalny charakter. Może to być Twoja fotka z dzieciństwa, zdjęcie z rodziną lub przyjaciółmi, a może z Twoim idolem? Znajdź coś, do czego masz sentyment.

Inspiracje

Możesz wydrukować zdjęcia z Internetu lub wykorzystać wycinki z gazet. Jeśli szukasz motywacji do ćwiczeń, idealne będą zdjęcia szczupłych modelek. Interesujesz się modą? Znajdź fotki stylówek, które chciałabyś ubrać. A może zdjęcia wystroju wnętrz, np. Twojego wymarzonego pokoju? Ogranicza Cię jedynie wielkość tablicy, także do dzieła!

Pamiątki

To może być pocztówka z wakacji lub bilet z kina albo zoo. Jeśli masz coś, co się nadaje, koniecznie przyczep to na swojej tablicy.

Kalendarz

Jeśli lubisz być zorganizowana, możesz drukować kartkę z kalendarza na dany miesiąc. Dzięki temu będziesz miała miejsce, gdzie zapiszesz wszystkie ważne wydarzenia i informacje, bez obaw, że o czymś zapomnisz. Jeśli masz jakieś ulotki informacyjne lub zaproszenia, koniecznie je tam zamieść.

Co jeszcze możesz przyczepić do tablicy korkowej?

– Przepisy kulinarna , które chcesz wykorzystać;

– Tablica Mendelejewa, ważne wzory, których musisz się nauczyć, mapę świata;

– Słówka w innym języku, które ciężko Ci zapamiętać (jeśli codziennie będziesz na nie spoglądać, prędzej czy później utrwalą Ci się);

– Ozdoby, typu naszywki, wstążki, kwiaty, ususzone liście, itp.;

– Twoje cele i marzenia, które chcesz zrealizować – niech ta lista codziennie Ci o nich przypomina.

Czytaj także: Before i die, czyli marzenia, które muszę zrealizować przed śmiercią

Jak przyozdobić tablicę korkową?
Źródło: http://tumblr.com

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj