Nie masz pomysłu na praktyczną ozdobę do pokoju? Postaw na tablicę korkową! Podpowiemy Ci, jak ją przyozdobić.

Co można umieścić na tablicy korkowej:

Plan lekcji. To chyba najważniejsza rzecz, która powinna znaleźć się na tablicy. Jeśli nie znasz swojego rozkładu zajęć na pamięć, koniecznie przyczep go na tablicy.

Cytaty. Ćwiczysz? Wypisz na karteczkach motywujące teksty i zawieś w tablicy. Jesteś typem romantyczki? Wiersz lub krótkie zdanie o miłości, nada się idealnie. Może masz jakiś ulubiony tekst z filmu? Lubisz się śmiać? Na pewno ktoś z Twoich bliskich lub Ty sama, powiedziałaś kiedyś głupotę, na której wspomnienie, pojawia się uśmiech na Twojej twarzy. Zapisz to!

Zdjęcia. To one najbardziej ożywiają tablicę korkową i nadają jej niepowtarzalny charakter. Może to być Twoja fotka z dzieciństwa, zdjęcie z rodziną lub przyjaciółmi, a może z Twoim idolem? Znajdź coś, do czego masz sentyment.

Inspiracje. Możesz wydrukować zdjęcia z Internetu lub wykorzystać wycinki z gazet. Jeśli szukasz motywacji do ćwiczeń, idealne będą zdjęcia szczupłych modelek. Interesujesz się modą? Znajdź fotki stylówek, które chciałabyś ubrać. A może zdjęcia wystroju wnętrz, np. Twojego wymarzonego pokoju? Ogranicza Cię jedynie wielkość tablicy, także do dzieła!

Pamiątki. To może być pocztówka z wakacji lub bilet z kina albo zoo. Jeśli masz coś, co się nadaje, koniecznie przyczep to na swojej tablicy.

Kalendarz. Jeśli lubisz być zorganizowana, możesz drukować kartkę z kalendarza na dany miesiąc. Dzięki temu będziesz miała miejsce, gdzie zapiszesz wszystkie ważne wydarzenia i informacje, bez obaw, że o czymś zapomnisz. Jeśli masz jakieś ulotki informacyjne lub zaproszenia, koniecznie je tam zamieść.

Co jeszcze?

– Przepisy kulinarna , które chcesz wykorzystać;

– Tablica Mendelejewa, ważne wzory, których musisz się nauczyć, mapę świata;

– Słówka w innym języku, które ciężko Ci zapamiętać (jeśli codziennie będziesz na nie spoglądać, prędzej czy później utrwalą Ci się);

– Ozdoby, typu naszywki, wstążki, kwiaty, ususzone liście, itp.;

– Twoje cele i marzenia, które chcesz zrealizować – niech ta lista codziennie Ci o nich przypomina.

Jak przyozdobić tablicę korkową?

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: http://tumblr.comhttps://pixabay.com

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here