Źródło: Pinterest

Na co warto uważać podczas randkowania przez Internet? Poznaj kilka najważniejszych zasad!

Randkowanie przez Internet to obecnie bardzo popularny sposób na poznanie drugiej połówki. Historia zna pary, które pobrały się i wiodą szczęśliwe życie, ale są również i tacy, dla których randkowanie online nie skończyło się za dobrze. Jeśli chcesz poznać drugą osobę przez Internet, zapoznaj się z naszymi poradami.

Jak randkować przez Internet?

#1. Bądź szczera

Pewnie chcesz, żeby chłopcy byli wobec Ciebie prawdomówni, więc Ty również mów prawdę. Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Jeśli Twoją pasją jest czytanie książek czy leniuchowanie przez telewizorem, nie kłam, że jesteś zapaloną sportsmenką. Pokaż mu swoje aktualne zdjęcie, a nie takie, na którym wyglądasz zupełnie inaczej. Mów otwarcie o swoich planach na przyszłość, tylko wtedy, masz szansę znaleźć kogoś na całe życie. Buduj miłość na prawdzie!

#2. Dawne miłości

Narzekanie na swoich byłych i opowiadanie miłosnych perypetii nie jest najlepszym rozwiązaniem, szczególnie na początku znajomości. On nie chce słuchać o poprzednich chłopakach i Ty chyba też nie miałabyś ochoty słuchać na temat jego byłych dziewczynach.

#3. Spotkajcie się

Jeśli po kilku tygodniach rozmów dogadujecie się doskonale, macie wiele wspólnych tematów i masz wrażenie, jakbyście znali się od zawsze, to warto pomyśleć o spotkaniu. Przeciąganie rozmów online nie ma sensu, przekonaj się, czy to chłopak dla Ciebie. Dowiesz się tego tylko wtedy, kiedy poznasz go w realu.

#4. Nie oczekuj zbyt wiele

Idąc na spotkanie musisz mieć świadomość, że to mało prawdopodobne, żeby pierwszy nowo poznany chłopak był tym jedynym. Podejdź do tego na luzie i nie załamuj się jeśli coś nie pójdzie po Twojej myśli. Może zyskasz przyjaciela? Nigdy nic nie wiadomo 🙂

#5. Nic na siłę

Nie odpisuj na wiadomości, jeśli nie masz na to ochoty. Nie warto dawać drugiej osobie nadziei, jeśli kompletnie Cię on nie interesuje.

Podziel się w komentarzu Twoimi radami i doświadczeniami odnośnie internetowych randek!

ranki przez internet

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj