Masz chłopaka, który czas zerka w telefon albo ogląda się za innymi dziewczynami? A może podoba Ci się ktoś, ale boisz się, że jest nałogowym podrywaczem? Pomożemy rozpoznać taką osobę!

Macho, babiarz, podrywacz. Możesz go nazwać jak chcesz. Zresztą nie o przydomek, a o zachowanie tu chodzi. Najczęściej dość łatwo go poderwać, jednak trudniej zatrzymać przy sobie. Jak rozpoznać, czy Twój chłopak lub obiekt westchnień to właśnie ktoś taki? Czytaj dalej!

Jak rozpoznać nałogowego podrywacza?

To bardzo proste! Tacy chłopcy mają kilka wspólnych cech. Jedną z nich jest przesadne dbanie o siebie. Mówimy tu o typowych ,,lalusiach”. Wychodzicie gdzieś? On będzie dłużej siedział w łazience od Ciebie. A gdy tylko zapytasz po co się stroi, odpowie ci, że dla siebie. Jest to kłamstwo! Taka osoba będzie miała cały czas telefon przy sobie. Nawet, gdy jesteście razem, on wiecznie będzie z kimś pisał.

Podczas imprezy otaczają go inne kobiety. Tłumaczy się, że to tylko koleżanki. Mimo tego, iż Ty widzisz, jak on z nimi flirtuje. Nie przejmuje się tym, że jest Ci z tego powodu bardzo przykro i że jesteś zazdrosna. Na ulicy ogląda się za każdą mijaną dziewczyną. Taki chłopak zazwyczaj jest pewny siebie i nie obawia się rozmów z płcią przeciwną.

Podczas pogawędki z kobietą od razu się ożywia. Jest wręcz uzależniony od podrywania. Tym właśnie się dowartościowuje. Taki mężczyzna flirtem próbuje sobie udowodnić, że jest atrakcyjny i przystojny, bo ma po prostu kompleksy.

Co zrobić z nałogowym podrywaczem?

Jeżeli myślisz o związku z taką osobą, to zrezygnuj. Będziesz więcej cierpiała niż jest to warte. Nie będziesz dla niego całym światem, tylko kolejną dziewczyną do kolekcji. Jeśli jesteś w takim związku na pewno masz za sobą wiele nieprzespanych nocy i łez. Pamiętaj, warto próbować, nigdy się nie poddawaj. Jak najczęściej staraj się rozmawiać z taką osobą o tych problemach. Może znajdziecie jakieś rozwiązanie. Jeżeli jednak on nie potrafi żyć bez innych dziewczyn, to zakończ ten związek. Dla takiego chłopaka nie warto płakać. Na pewno znajdziesz kogoś, dla którego będziesz całym światem.

A Wy jakie macie sposoby na rozpoznanie podrywacza? Piszcie w komentarzach!

Jak rozpoznać nałogowego podrywacza?

Źródło zdjęć: Pexels

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj