Jak przestać zazdrościć innym?
Źródło: https://favim.com/image/286363/

Masz wrażenie, że w Twoim związku nie do końca jest tak, jak być powinno? Oto sygnały, które świadczą o tym, że Twoja dziewczyna jest toksyczna.

Bycie w związku to nie zawsze jest sielanka. Jeśli jednak w Waszym przypadku często pojawiają się zgrzyty, a Ty czujesz się źle, warto przyjrzeć się nieco bliżej tej relacji. Przyczyny problemów mogą być różne, a jedną z nich może być Twoja partnerka. Sprawdź, czy przypadkiem nie jest toksyczna!

Jak rozpoznać toksyczną dziewczynę?

#1. Nie wspiera Cię

Kiedy dopadają Cię problemy, nie możesz liczyć na wsparcie swojej dziewczyny. W trudnych chwilach, co najwyżej usłyszysz, że masz się wziąć w garść lub nie przesadzać.

#2. Krytykuje Cię

Masz wrażenie, że wszystko robisz nie tak? Wciąż słyszysz nieprzyjemne uwagi na swój temat? Miłość nie wiąże się z ciągłą krytyką, a takie zachowanie jest toksyczne.

#3. Wpędza Cię w poczucie winy

Bardzo często czujesz się winny Waszych kłótni, chociaż wcale ich nie prowokowałeś? Takie obracanie sytuacji na swoją korzyść jest typowe dla osoby toksycznej.

#4. Obwinia Cię za własne niepowodzenia

Kiedy coś jej nie wychodzi, zawsze okazuje się, że to Twoja wina? Pamiętaj, że nie jesteś odpowiedzialny za czyjeś niepowodzenia.

#5. Nie szanuje Cię

Dziewczyna często z Ciebie szydzi, wyśmiewając Twoje cechy charakteru lub wyglądu? To kolejny dowód na to, że Twoja ukochana jest toksyczna.

#6. Ciągle Cię kontroluje

Takie zachowanie może wynikać z braku zaufania, jednak nie jest to usprawiedliwienie, szczególnie jeśli nie dałeś ku temu żadnych powodów.

Czytaj także: Najlepsze porady miłosne dla chłopaka

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj