Źródło: Pinterest

W tym wpisie znajdziesz sygnały, które świadczą o tym, że dziewczyna na Ciebie leci.

Chociaż mamy równouprawnienie i coraz więcej dziewczyn przejmuje inicjatywę, to nadal spora grupa czeka, aż to chłopak wykona pierwszy krok. Nie oznacza to jednak, że dziewczyny czekają bezczynnie. Zazwyczaj wysyłają one pewne sygnały, które świadczą o ich zainteresowaniu. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

Jak rozpoznać, że ona na Ciebie leci?

#1. Często na Ciebie zerka

Jeśli często zdarza się, że przyłapujesz dziewczynę na tym, że Ci się przygląda, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że wpadłeś jej w oko.

#2. Ucieka wzrokiem, kiedy Wasze spojrzenia się spotkają

W momencie, gdy Wasze spojrzenia się spotykają, ona błyskawicznie odwraca wzrok i wygląda na speszoną? Być może dzieje się tak dlatego, że dziewczyna na Ciebie leci.

#3. Często kręci się w pobliżu Ciebie

Dziewczyna, której się podobasz, będzie starała się być jak najbliżej Ciebie, tak abyś zwrócił na nią uwagę. Poza tym będzie chciała mieć Cię na oku 🙂

#4. Śmieje się nerwowo, gdy jesteś w pobliżu

Nerwowy chichot to dość często spotykana reakcja dziewczyn, na obecność chłopaków, którzy im się podobają. Jeżeli właśnie takie zachowanie zaobserwowałeś, to dobry znak.

#5. Stara się do Ciebie zbliżyć

Dziewczyna, której się podobasz, może próbować się do Ciebie zbliżyć, aby lepiej Cię poznać. Często angażowani są do tego wspólni znajomi.

#6. Obserwuje Cię w social mediach

Choć oczywiście nie każda dziewczyna, która obserwuje Cię w social mediach, na Ciebie leci, to jeśli zauważyłeś również inne sygnały, jest duża szansa, że w tym przypadku tak właśnie jest.

Czytaj także: Najlepsze porady miłosne dla chłopaka

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj