Źródło: Pinterest

Jeśli masz czasami problem, żeby dogadać się ze swoim chłopakiem, to ten wpis jest dla Ciebie!

Wiele dziewczyn skarży się na to, że czasami nie potrafią się dogadać ze swoim chłopakiem. Zupełnie jak gdyby mówili w różnych językach. Też tak masz? Spokojnie, to zupełnie normalne. W tym wpisie podpowiemy Ci, jak można temu zaradzić.

Jak się dogadać z chłopakiem?

#1. Nie mów do niego, gdy coś robi

Większość chłopców nie potrafi skupić się na robieniu kilku rzeczy jednocześnie. Jeśli on jest czymś zajęty, a Ty zaczynasz do niego mówić, to mimo pomruków sugerujących, że on Cię słucha, najprawdopodobniej nie będzie miał pojęcia o czym mówisz. To częsty powód konfliktów, dlatego warto mieć to na uwadze.

#2. Nie przytłaczaj go

Najczęściej dziewczyny mówią dużo, dużo, DUŻO więcej niż chłopcy. Jeśli jednak zaczniesz mówić zbyt dużo on może poczuć się przytłoczony. Jego reakcja na Twój słowotok będzie inna niż oczekujesz (pewnie po prostu się wyłączy), a to może wywołać konflikt.

#3. Zaakceptuj fakt, że on jest inny

My, dziewczyny, lubimy opowiadać o swoich przeżyciach i emocjach. Potrafimy z najdrobniejszymi szczegółami zrelacjonować cały nasz dzień, uwzględniając nawet fakt, że koleżanka spojrzała na nas krzywo. Jeśli zaczniemy żalić się naszemu ukochanemu, on z pewnością będzie próbował rozwiązać nas problem. Chłopcy działają zupełnie na odwrót – oni o swoich problemach rzadko opowiadają, a my na siłę próbujemy coś z nich wyciągnąć. To kolejna przyczyna sprzeczek między zakochanymi. Jeśli zdasz sobie z tego sprawę, łatwiej będzie Wam się dogadać.

#4. Częściej go chwal

Nic tak nie działa na płeć męską jak komplementy. Zamiast krytykować lub (co gorsza) porównywać do kogokolwiek innego, pokaż mu, że go podziwiasz. Zobaczysz jak momentalnie zaczniecie się ze sobą lepiej dogadywać 🙂

#5. Nie obrażaj się

Skoro poruszamy dziś kwestię dogadywania się, to warto wspomnieć również o tzw. ,,fochach”, które tego dogadywania się z pewnością nie ułatwiają. Aby żyło Wam się dobrze, powinniście rozmawiać o wszystkich problemach, bo tylko wtedy możecie nad nimi pracować. Czyli, żeby się ze sobą dogadywać, musicie ze sobą rozmawiać 🙂

Czytaj także: Jak lepiej poznać swojego partnera?

Jak się dogadać z chłopakiem?

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj