Źródło: Pinterest

Chciałybyście wybić się na Insta? W dzisiejszym poście pokażemy Wam kilka sposobów, jak to zrobić.

Instagram jakiś czas temu stał się bardzo popularnym portalem społecznościowym, więc nic dziwnego, że wiele osób chce się wybić. Jeśli jesteście jednymi z tych osób, to ten post jest dla Was!

#1. Zdjęcia dobrej jakości

Wydawałoby się, że to jest bardzo proste… niestety nie do końca. Niektóre aplikacje do obróbki zdjęć strasznie psują ich jakość, a przecież to ona jest najważniejsza na zdjęciach. Wyobraźcie sobie kogoś, kto robi śliczne zdjęcia, ale ich jakość jest tragiczna. Myślicie, że taka osoba ma szansę zdobyć szerokie grono followersów? No niekoniecznie… Pamiętajcie, że w pierwszej kolejności należy dbać o jakość zdjęć, a dopiero później o filtry.

#2. Hasztagi

Wiele, ale to naprawdę wiele osób, używa hasztagów. Niektórzy robią to bezmyślnie –  używają ich zbyt dużo i nie na temat. Najlepszym rozwiązaniem będzie używanie hasztagów związanych z Waszym zdjęciem, ale także z Waszym nastrojem lub miejscem, w którym aktualnie się znajdujecie.

#3. Ciekawe opisy

Dużo osób olewa opisy, a przecież to one zachęcają do zaobserwowania profilu. Opis powinien być związany z Waszym zdjęciem i zwięzły. Jeśli chcecie, możecie pisać opis po polsku i po angielsku, co daje zdecydowanie lepszy zasięg Waszych postów.

#4. Odpisywanie na komentarze

Ktoś komentuje Wasze zdjęcia? Odpiszcie mu na komentarz albo chociaż go polubcie! Taka mała rzecz, a jest naprawdę istotna. Ludzie zwracają uwagę na Waszą aktywność poza postami, bo przecież nie chcą być olewani na każdym kroku.

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

  1. 5) Godzinna dodania zdjecia. Brzmi glupio ale ma takie duże znaczenie. Najwieksza aktywnosc na IG jest rano i wieczorem np. 6:00-9:00 lub 19:00-21:00 ? Wtedy zdjęcie dotrze do większej ilości osób ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj