Chciałabyś osiągać super wyniki w nauce albo mieć superciało, o którym marzysz, a może chciałabyś w końcu nauczyć się utrzymywać porządek w pokoju? Sprawdź jak się do tego zmotywować!

Bądź optymistką! Nie uda się, jeśli na starcie będziesz nastawiona negatywnie. Sukces zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, dlatego musisz być silna i wierzyć w to co robisz!

Wypisz sobie motywujące hasła. Znajdź hasła, które zmotywują Cię do działania i wypisz je sobie na kartce. Możesz również zrobić sobie motywacyjny słoiczek, w którym na karteczkach będziesz mieć zapisane zdania, które pobudzą Cię do działania.

Coś nie wyszło? Spróbuj jeszcze raz! Nie ważne, czy zaczynasz po raz 2 czy 100. Nie zawsze wszystko wychodzi perfekcyjnie, ale to nie powód, żeby się poddawać. Przeanalizuj, gdzie popełniłaś błąd i udowodnij sobie, że potrafisz!

Oglądaj motywacyjne filmiki. Uświadomisz sobie wtedy, że nie tylko Tobie jest ciężko, a skoro inni dali radę, to czemu Ty miałabyś nie dać?

Nagradzaj się za małe sukcesy. Udało Ci się wytrwać w ćwiczeniach przez miesiąc? Albo nauczyłaś się trudnego materiału na sprawdzian? W takim razie zasłużyłaś na nagrodę! Może to być relaksacyjna kąpiel, nowy ciuch, ulubione ciastko – coś, co sprawi Ci wielką radość 🙂

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here