Chcesz wzbudzić zazdrość w chłopaku? Podpowiemy Ci, jak to zrobić!

Odrobina zazdrości może ożywić związek, choć celowe prowokowanie chłopaka może skończyć się kłótnią, dlatego trzeba to robić umiejętnie.

Czy warto wzbudzać zazdrość w chłopaku?

Na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć sama. Są inne sposoby na przełamanie rutyny i ożywienie związku, a wzbudzanie zazdrości w ukochanym niekoniecznie jest najlepszym z nich. Jeśli jednak postanowiłaś wybrać tę metodę, poniżej podpowiemy Ci, jak to zrobić.

Jak wzbudzić zazdrość w chłopaku, jeśli jeszcze nie jesteście razem

Chciałabyś go poderwać i doszłaś do wniosku, że wzbudzenie w nim zazdrości może w tym pomóc? W takim razie wypróbuj któryś z poniższych sposobów:

? Rozmawiaj z innymi chłopcami. To najbardziej oczywisty sposób, żeby wzbudzić zazdrość w kimś, kto Ci się podoba, pod warunkiem, że on czuje to samo. Istnieje jednak obawa, że on weźmie Cię za flirciarę albo pomyśli, że nie jesteś nim zainteresowana, dlatego nie rób tego zbyt często;

? Uśmiechaj się, pisząc sms-y. Dzięki temu, on będzie się zastanawiał z kim piszesz, że jesteś taka zadowolona;

? Opowiedz mu o swoim przystojnym sąsiedzie (nawet, jeśli on nie istnieje).

Jak wzbudzić zazdrość w chłopaku jeśli jesteście razem

Najczęściej mamy ochotę wzbudzić w partnerze zazdrość, gdy w naszym związku nie jest do końca dobrze. Pamiętaj, że najlepszą metodą na rozwiązanie problemów jest szczera rozmowa, a nie wzbudzanie zazdrości. Jeśli jednak czujesz, że takie rozwiązanie będzie dla Waszego związku najlepsze, wypróbuj poniższe sposoby:

? Nie odbieraj od razu telefonu i nie odpisuj na sms-y. Twój chłopak zacznie się wtedy zastanawiać co robisz. Z drugiej strony może też zacząć martwić się, że coś Ci się stało, więc nie trzymaj go w niepewności zbyt długo;

? Zacznij o siebie bardziej dbać. Chłopak pewnie zacznie się zastanawiać skąd ta nagła zmiana, a jeśli poczuje zagrożenie, to powinien zacząć bardziej się o Ciebie starać;

? Kup sobie kwiatka. On nie musi wiedzieć, że to prezent od samej Ciebie ?

Odrobina zazdrości nie zaszkodzi, ale pamiętaj, że każdy człowiek jest inny i nigdy nie wiesz, jak Twój chłopak zareaguje na Twoje zachowanie. Może się okazać, że on zrobi Ci awanturę albo zaczniecie się kłócić z tego powodu, dlatego dobrze się zastanów, czy warto stosować takie gierki.

Polecamy: Czy Twój związek nie ma sensu?

jak wzbudzić zazdrość w chłopaku

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj