Źródło: Pinterest

Jeśli masz swojego crusha, to w dzisiejszym wpisie podpowiemy Ci, jak uświadomić go o Twoim istnieniu. Im szybciej to zrobisz, tym szybciej osiągniesz szczęście.

Z pewnością znalazłaś się kiedyś w sytuacji, w której spotkałaś osobę, na której widok całkowicie zaparło Ci dech w piersiach. Ta osoba stała się dla Ciebie całym światem, a Twoje myśli krążyły tylko wokół niej. Być może to dzieje się w tym momencie. Robisz dziwne rzeczy, których normalnie byś nie robiła, zapominasz o istotnych sprawach i generalnie chodzisz z głową w chmurach. Jedynym problemem jest to, że nie jesteś pewna, czy Twój crush czuje to samo. W tym wpisie pomożemy Ci się dowiedzieć, czy ten chłopak Cię lubi.

Jak sprawić, żeby Twój crush zakochał się w Tobie?

#1. Bądź otwarta

Nieśmiała dziewczyna, choćby była nie wiadomo jak ładna i modnie ubrana, raczej nie zwróci uwagi swojego crusha. Szczególnie jeśli będzie się chować za swoimi włosami. Musisz pokazać mu, że jesteś nim zainteresowana, bo sam może się nie domyślić.

#2. Bądź życzliwa

Chłopcy lubią życzliwe, miłe dziewczyny, od których bije pozytywna aura. Uważaj jednak, żeby nie przekroczyć tej cienkiej linii i nie stać się dla niego ZBYT miła. Czym to grozi? Wpadnięciem w friendzone. Tego raczej nie chcesz, prawda?

#3. Pokaż mu, że jesteś singielką

To, że nie masz chłopaka, nie dla każdego musi być takie oczywiste. Postaraj się, aby on wiedział, że jesteś singielką – ustaw status związku na portalu społecznościowym i nie próbuj wywołać w nim zazdrości poprzez ciągłe dodawanie zdjęć z kolegami i wieczne rozmawianie z nimi na przerwach. Jeśli on do tej pory nie zwracał na Ciebie uwagi, to widząc to wszystko uzna, że jesteś zajęta. W ten sposób zaprzepaścisz swoją szansę.

Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu
Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu

#4. Nawiąż kontakt wzrokowy

Przede wszystkim spróbuj złapać jego wzrok i? uśmiechnij się! Pokaż mu, że jesteś nim zainteresowana, ale nie rób tego zbyt nachalnie. Niewinny uśmiech sprawi, że on zacznie Cię postrzegać jako fajną dziewczynę i kto wie, może zapragnie Cię poznać bliżej?

#5. Odezwij się do niego

Gdy już wykonasz pierwszy krok i nawiążesz kontakt wzrokowy, pora posunąć się dalej i zagadać! Jeśli chodzicie razem do szkoły to masz mnóstwo okazji, ale jeśli widujecie się w innych miejscach, to również nie jesteś na straconej pozycji. Po prostu musisz się odważyć!

A co, jeśli Twój crush to ktoś totalnie poza Twoim zasięgiem?

No cóż, jeśli on jest sławnym piosenkarzem, który nie wie o Twoim istnieniu to oczywiście możesz jeździć na koncerty, założyć mu fanklub i marzyć o tym, że pewnego dnia weźmiecie ślub, ale szanse na to są niestety niewielkie.

Czytaj także: Jak zaprosić go na randkę?

Źródło zdjęć: Pinterest

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj