Źródło: Pinterest

Jak ustrzec się kryzysu w związku? Wystarczy, że będziesz przestrzegać kilku prostych zasad, a na pewno się uda!

Żadna zakochana dziewczyna nie chce, by jej związek dopadł kryzys, jednak w życiu nie zawsze jest tak pięknie i kolorowo, jakbyśmy chciały. Czasami wystarczy jednak kilka drobiazgów, aby do tego kryzysu nie dopuścić albo żeby z niego wyjść. Sprawdź co robić, aby ustrzec się kryzysu.

Rozmawiaj. Brzmi banalnie? Może i tak, ale rozmowa jest niezwykle ważna. Nie chodzi oczywiście o rozmawianie szkole, czy ulubionym serialu (choć i to jest istotne!). Przede wszystkim jednak ważne jest to, aby żadnych problemów nie zamiatać pod dywan (choć na niektóre tematy ciężko się rozmawia) i mówić o każdych wątpliwościach, które się pojawią, dzięki czemu można szybko zareagować, a nie dusić problem w sobie.

Okazuj uczucia. Im dłużej jest się w związku, tym mniejszą wagę przywiązuje się do czułych gestów, a to duży błąd! Przecież wcale nie potrzebujemy mniej, niż na początku, kontaktu fizycznego z ukochaną osobą. Warto więc częściej się przytulać, całować i poświęcać wzajemnie uwagę, tak, aby cały czas podgrzewać atmosferę między Wami.

Nie obrażaj się bez powodu. Chłopcy bardzo tego nie lubią. Poza tym po co tracić czas na dąsanie się. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie rozmowa i wspólne dojście do porozumienia. Przecież kochacie się i oboje chcecie, żeby było między Wami dobrze. P.S. On i tak się nie domyśli o co jesteś zła, jeśli mu nie powiesz.

Wychodźcie na randki. To nie jest zarezerwowane tylko na początek znajomości. Wręcz przeciwnie! ? Dobrze od czasu do czasu ładniej się ubrać i wyjść gdzieś razem, bo to umacnia Waszą więź.

Pobądź czasem sama. Kochacie się ? to jasne, i chcecie spędzać ze sobą jak najwięcej czasu, jednak ważne, żebyście raz na jakiś czas od siebie odpoczęli. W końcu odrobina tęsknoty nikomu nie zaszkodzi.

Czytaj także: Dlaczego chłopcy nie mówią o problemach?

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj