jak spławić chłopaka
Źródło: @Acacia Kersey

Jesteś singielką i chciałabyś, żeby na razie tak zostało? Sprawdź, jak uświadomić chłopakom, że nie chcesz związku.

Nie każda nastolatka chce za wszelką cenę znaleźć chłopaka. Niektóre dziewczyny wolą skupić się na sobie, swoich pasjach lub na nauce. Niestety chłopcy nie zawsze to rozumieją, a im bardziej my ich spławiamy, tym mocniej oni starają się nas poderwać. W tym wpisie znajdziesz kilka wskazówek co zrobić, żeby chłopcy zrozumieli, że nie chcesz być w związku.

Jak uświadomić chłopakom, że nie chcesz być w związku?

#1. Powiedz prawdę

Spławianie chłopaka powinnaś zacząć od najbardziej oczywistej rzeczy, czyli powiedzenia, że nie jesteś zainteresowana. Nie zawsze jest nam łatwo mówić prawdę prosto w oczy, ale to nic złego, że nie szukasz związku. Masz do tego pełne prawo.

Życie byłoby o wiele prostsze, gdyby powiedzenie prawdy gwarantowało to, że chłopcy dadzą nam spokój. Niestety niektórzy traktują to jako zachętę, czy wręcz wyzwanie. Na takich osobników trzeba wykorzystać inne sposoby.

#2. Nie spotykaj się z chłopakami po szkole

Nie daj się namówić na spotkania sam na sam, pod żadnym pretekstem. W ten sposób nie będziesz robić chłopakowi niepotrzebnych nadziei. Jeżeli widzicie się w grupie, to staraj się zachowywać naturalnie – unikanie jego towarzystwa za wszelką cenę i spoglądanie na niego ukradkiem może przynieść odwrotny efekt.

#3. Nie przyjmuj od niego prezentów

Nie pozwól na to, aby mieć wobec chłopaka dług wdzięczności. On może to wykorzystać i próbować zaprosić Cię na randkę. Na wszelkie komplementy odpowiadaj krótko i stanowczo.

#4. Powiedz, że masz chłopaka

Ten pomysł ma swoje wady – przede wszystkim to kłamstwo. Poza tym on może Ci nie uwierzyć. I wreszcie – używając tego argumentu zaprzeczasz sama sobie, bo przecież powiedziałaś wcześniej, że nie szukasz związku. Czasami jednak, kiedy inne metody zawodzą, nie mamy wyjścia i musimy uciec się do kłamstwa.

#5. Pokaż się z jakimś chłopakiem

Poproś o pomoc brata, kuzyna albo przyjaciela. Niech przyjdzie po Ciebie kilka razy pod szkołę lub w miejsce, gdzie bywają Twoi adoratorzy. Pamiętaj o wylewnym przywitaniu się z Twoim ,,chłopakiem”, na przykład poprzez rzucenie mu się na szyję. To powinno przekonać innych, że powinni sobie odpuścić.

Czytaj także: 7 najlepszych porad miłosnych dla nastolatek

jak spławić chłopaka
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj