jak spławić chłopaka
Źródło: Pinterest

Chłopak, z którym zakończyłaś relację, nie potrafi tego zaakceptować? Sprawdź, co możesz zrobić w tej sytuacji!

Każde rozstanie jest trudnym doświadczeniem, szczególnie dla osoby, która została porzucona. Większość ludzi potrzebuje nieco czasu, aby to ,,odchorować”. Niestety zdarza się również tak, że były partner nie przyjmuje do wiadomości końca związku. W tym wpisie podpowiadamy, co możesz zrobić w tej sytuacji.

Jak uświadomić chłopakowi, że to koniec?

#1. Porozmawiaj z nim

Bez względu na to, jak długo byliście razem, warto byłoby się spotkać i porozmawiać. Powinnaś to zrobić szczególnie, jeśli zerwałaś z nim nie mówiąc mu tego prosto w oczy. Być może dlatego on nie przyjął tego do wiadomości właśnie z tego powodu.

#2. Utnij kontakt

Przestań odpowiadać na jego wiadomości i nie odbieraj telefonu, kiedy dzwoni. Być może uważasz, że to niedojrzałe zachowanie, ale jeśli rozmowa nie pomogła, to być może takie drastyczne ucięcie kontaktu coś da.

#3. Porozmawiaj z jego bliskimi

Być może dopiero w momencie, kiedy inni dowiedzą się o zachowaniu chłopaka, on zawstydzi się i zmieni swoje postępowanie. Zacznij od rozmowy z jego znajomymi, a jeśli to nie poskutkuje, możesz spróbować nawiązać kontakt z jego rodzicami. Ostatecznie poproś o wsparcie swoich rodziców, jeśli czujesz się zagrożona.

#4. Pokaż, że kogoś masz

Szukanie na siłę chłopaka jest bez sensu, ale możesz po prostu udać, że jesteś w związku. Myślisz, że to głupie? Czasami to jedyne rozwiązanie, aby zniechęcić chłopaka do siebie. Poproś o pomoc jakiegoś kolegę lub kogoś z rodziny, zróbcie sobie kilka zdjęć i wyjdźcie gdzieś wspólnie. To powinno pomóc.

#5. Porozmawiaj raz jeszcze

Z pewnością nie masz ochoty na kolejne rozmowy, jednak w sytuacji gdy nic innego nie pomaga, to może być najskuteczniejszym rozwiązaniem. Podczas spotkania z byłym chłopakiem podkreślaj, że nie chcesz już z nim być i że go nie kochasz. Nie daj mu cienia nadziei na to, że Wasz powrót do siebie jest możliwy. Oczywiście nie będzie to przyjemne, ale jeśli istnieje cień szansy, że to coś da, to warto spróbować.

Czytaj także: 5 rzeczy, których nie powinnaś robić dla chłopaka

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj