Jak wyszykować się do szkoły w 10 minut?
Źródło: https://favim.com/image/6274681

Znowu zdarzyło Ci się zaspać? W tym wpisie podpowiadamy, jak wyszykować się do szkoły w 10 minut!

Z pewnością nie raz zdarzyło Ci się w życiu zaspać. A może wszystko dopiero przed Tobą? Kiedy masz do dyspozycji zaledwie kilka minut na to, aby przygotować się do wyjścia, musisz działać sprawnie. W tym wpisie podpowiadamy, jak wyszykować się w zaledwie 10 minut. Nigdy nie wiesz, kiedy te wskazówki mogą Ci się przydać!

Jak wyszykować się do szkoły w 10 minut?

#1. Umyj zęby i buzię

Pewnych czynności zdecydowanie nie należy pomijać, nawet jeśli zdarzy nam się zaspać. Świeży oddech i odświeżona cera to absolutne minimum, na które powinnaś znaleźć czas, bez względu na okoliczności. Na sam koniec przemyj twarz tonikiem i wklep w skórę lekki krem albo od razu krem BB, który pomoże Ci zaoszczędzić czas.

#2. Makijaż ogranicz do minimum

Wiele dziewczyn nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez nałożenia tuszu na rzęsy. Jeśli należysz do tego grona, to pomaluj włoski, ale tylko jedną warstwą. Swój makeup możesz dokończyć na przerwie w szkole. Po prostu ogranicz się do niezbędnego minimum – po drodze i tak nikt nie zwróci na Ciebie uwagi, szczególnie jeśli będziesz musiała ubrać maseczkę na twarz.

#3. Ubierz zestaw z poprzedniego dnia

Kiedy nie ma czasu na spokojne wybieranie outfitu, najlepiej postawić na sprawdzony zestaw. Weź z szafy czystą bieliznę i ubierz te same ubrania, które miałaś na sobie poprzedniego dnia. Jeśli np. koszula nie nadaje się do założenia, wybierz inną, ale pozostałe elementy outfitu pozostaw niezmienne.

#4. Zrezygnuj ze śniadania w domu

Chociaż śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia, kiedy zaśpisz do szkoły lepiej z niego zrezygnuj. Jeśli masz taką możliwość, zjedz coś na szybko w drodze na zajęcia, a jeśli nie, poczekaj do pierwszej przerwy. Będziesz musiała pamiętać o zabraniu pieniędzy na jedzenie, chyba że masz nawyk przygotowywania posiłków dzień wcześniej.

Czytaj także: Konflikt w szkole ? jak go zażegnać?

Jak w nowym roku obudzić się wypoczętą?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj