Jak poderwać chłopaka
Źródło: Pinterest

W tym wpisie przedstawię 5 najlepszych sposobów na wyznanie chłopakowi swoich uczuć.

Czujesz coś do swojego kolegi, sąsiada albo znajomego i nie wiesz jak mu to powiedzieć? Boisz się, że go do siebie zrazisz albo nie masz tyle odwagi, aby wyznać mu to osobiście? Przeczytaj ten wpis, a być może znajdziesz odpowiednie rozwiązanie.

5 najlepszych sposobów na wyznanie chłopakowi miłości:

1. Porozmawiaj z nim w cztery oczy

Jest to opcja dla odważnych dziewczyn. Rozmowa jest bardzo ważna we wszystkich relacjach. Staraj się jednak zachować dystans, żeby chłopak się nie wystraszył albo nie uznał Cię za wariatkę. Idźcie w spokojne miejsce, gdzie będzie Wam wygodnie. Staraj się patrzeć mu w oczy i nie pozwól na to, aby nerwy Cię zjadły. Nie wmawiaj sobie też od razu, że on Cię odrzuci. Po prostu bądź sobą i pokaż się od jak najlepszej strony.

2. Napisz do niego list

Jeśli wstydzisz się porozmawiać z nim prosto w oczy, nie masz tyle odwagi lub po prostu nie macie jak się spotkać, list będzie idealnym rozwiązaniem. Mimo tego, że papierowe listy utraciły trochę na znaczeniu, to nadal ich pisanie jest bardzo romantyczne. Za dawnych czasów (naszych mam czy babć) właśnie w ten sposób zakochani okazywali sobie miłość, czy tęsknotę. W liście możesz zaszaleć, pisząc jakiś wierszyk lub ładnie ozdabiając kopertę. Oprócz tego chłopak będzie mógł parę razy przeczytać Twoje słowa i na spokojnie je rozważyć. Może nawet włoży list pod poduszkę lub zostawi sobie na pamiątkę?

3. Pocałuj go

Jest to dość ryzykowny sposób, gdyż chłopak, który nic do Ciebie nie czuje, może się zirytować. Jeśli jednak widzisz, że Ty również go pociągasz, nie krępuj się. Nie zawsze chłopak musi robić pierwszy krok. Oczywiście postaraj się zrobić to w odpowiednim miejscu, aby uniknąć niepotrzebnego stresu. Nie musisz nic mówić, pocałunek wyrazi wszystko. I nie bój się, że sobie nie poradzisz, po prostu daj ponieść się emocjom, kiedyś trzeba zrobić krok do przodu! 🙂

4. Pokaż, że Ci na nim zależy

Jest chory? Odwiedź go. Potrzebuje pomocy? Udziel mu jej. Bądź z nim zawsze wtedy, gdy tego potrzebuje, wspieraj go i staraj się nieustannie mu towarzyszyć. Komplementuj jego siłę, męskość i urok osobisty, chwal za różne osiągnięcia, pocieszaj w trudnych chwilach. Pamiętaj jednak, aby zbytnio się nie narzucać, bo on może się zniechęcić. Kiedy on zobaczy, że może na Ciebie liczyć, być może w pewnym momencie stwierdzi, że jesteś mu niezbędna do życia.

5. Umów się z nim na randkę

Nigdzie nie jest napisane, że to chłopak musi zapraszać dziewczynę na randkę. Śmiało więc zaproponuj mu wyjście do kina, na spacer, koncert, czy na imprezę. Nawet jeśli skończy się na jednym spotkaniu, to warto spróbować. Pamiętaj, by być sobą, nie stresować się i wykorzystać ten czas jak najlepiej. Zadbaj o to, by się nie nudził i jak najczęściej go rozśmieszaj (sztywność to najgorsze co może być!). Podczas spotkania nie zamęczaj go osobistymi pytaniami i staraj się uważnie słuchać, o czym on mówi. Przy tym wszystkim pamiętaj jednak, by zachować przestrzeń osobistą, jeśli chłopak nie życzy sobie jakiejkolwiek bliskości. A może tak mu się spodoba, że spotkacie się jeszcze mnóstwo razy?

A Ty jak wyznałaś miłość chłopakowi? Koniecznie podziel się tym w komentarzu 🙂

Polecamy: 7 najgorszych porad miłosnych dla nastolatek!

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj