Źródło: Pinterest

W tym wpisie dowiesz się, jak wzbudzić zainteresowanie wśród chłopców.

Większość z nas marzy o tym, aby mieć powodzenie i zwracać na siebie uwagę chłopców. Aby to było możliwe nie jest ważny tylko wygląd, ale również szereg cech, które działają na płeć przeciwną jak magnes. Poniżej przestawiamy kilka bardzo ważnych zachowań.

Jak wzbudzić zainteresowanie wśród chłopców?

Nie bądź zbyt wybredna

Żeby mieć powodzenie u chłopców musisz sama pokazać, że jesteś otwarta i chętna na zawieranie nowych znajomości. Jeśli będziesz odpychać wszystkich od siebie (np. groźnym spojrzeniem), bo żaden chłopak nie będzie dla Ciebie wystarczająco dobry, to nie licz na to, że któryś odważy się do Ciebie zbliżyć. Jeśli nie będziesz mieć zbyt wygórowanych oczekiwań i skreślać wszystkich na starcie to zaczniesz wzbudzać zainteresowanie u płci przeciwnej.

Nie gadaj jak najęta

Chłopcy nie lubią dziewczyn, które gadają jak katarynki, bo taki słowotok ich po prostu przytłacza. Staraj się więcej słuchać i zadawać pytania, a każdy chłopak będzie Tobą zachwycony.

Nie bądź interesowna

Przymilanie się do kogoś tylko ze względu na jakieś korzyści nie jest ile widziane. Chłopcy szybko to wyczują i nawet jeśli miałabyś potraktować w taki sposób tylko jednego, to automatycznie reszta też zacznie brać Cię na dystans.

Nie mów o rzeczach, o których nie powinnaś

Wstydliwe sekrety, problemy w domu, czy opowieści o swoim byłym zachowaj dla siebie lub najlepszej przyjaciółki. Opowiadanie o tym w męskim towarzystwie grozi tym, że z potencjalnej kandydatki na dziewczynę, staniesz się zwykłą kumpelą.

Nie bądź nudna

Dziewczyny, dla których jedynymi tematami jest Insta, nowy serial na Netflixie, czy szkolne ploteczki, nie wzbudzają zbyt dużego zainteresowania u chłopców, a nawet jeśli, to jest to krótkotrwałe. Znajdź zainteresowania, o których będziesz mogła opowiadać.

Polecamy: 4 sygnały, że masz u niego szansę

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj