Źródło: Pinterest

Skorzystaj z naszych wskazówek i sprawdź, jak zaprosić go na randkę!

Chciałabyś zaprosić jakiegoś przystojniaka na randkę, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Dzięki naszym wskazówkom, osiągniesz sukces!

Jak zaprosić go na randkę?

Czy dziewczynie w ogóle wypada zaprosić chłopaka na randkę?

Jasne, że tak! Mamy XXI wiek i równouprawnienie, dlatego nie powinnaś mieć żadnych oporów, żeby zaproponować chłopakowi spotkanie. Takie rzeczy były nie do pomyślenia za czasów młodości naszych babć, ale świat idzie do przodu, wszystko się zmienia, więc dlaczego miałabyś czekać aż on się w końcu domyśli / odważy i zaprosi w końcu na randkę? Zrób to pierwsza!

Sam na sam, czy w grupie?

Jeśli boisz się odrzucenia z jego strony, zorganizuj spotkanie w większej grupie. Zaproś kilka koleżanek i jego z kumplami. Idźcie razem do kina lub pojedźcie na wycieczkę rowerową. Łatwiej będzie Ci wtedy się do niego zbliżyć i będzie Ci raźniej, niż gdybyś miała być z nim sam na sam.

Jeśli jednak wolisz zaprosić go na spotkanie osobiście, wyczekaj na moment, aż on będzie bez kolegów. Będzie Ci wtedy raźniej, a on nie będzie próbował się popisywać przed kumplami.

Co powiedzieć?

Możliwości masz mnóstwo. Możesz zaproponować spotkanie osobiście, przez Facebooka, przez smsa, a nawet podrzucić mu liścik z Twoim numerem! Poproś go o pomoc – chłopcy lubią czuć się potrzebni. W ramach rewanżu, będziesz mogła zaprosić go na kawę i ciacho. Powiedz, że wybierasz się do kina, a film kończy się późno i boisz się sama wracać, więc może poszedłby z Tobą i odprowadził później do domu? Możesz też spróbować zrobić to impulsywnie, np. ,,Mam mega ochotę na frytki. Idziemy?” Chłopcy lubią impulsywne dziewczyny, bo samo często tacy są, dlatego jest duże prawdopodobieństwo, że się zgodzi.

Kiedy chcesz, żeby to on Cię zaprosił

Jak dać mu do zrozumienia, że Ci się podoba? Zacznij od poznania jego zainteresowań. Chodzi na jakieś zajęcia pozaszkolne? Też się na nie zapisz! Opowiedz mu, gdzie wybierasz się w najbliższym czasie (impreza, kino?). Być może sam miał podobne plany i zaproponuje, żebyście spędzili czas wspólnie. Możesz powiedzieć jego znajomym, że on Ci się podoba. Na pewno któreś z nich puści parę z ust i mu o tym powie, a wtedy on zrobi pierwszy krok, jeśli jest Tobą zainteresowany.

A jeśli on odmówi?

Istnieje taka możliwość. Wtedy po prostu powiedz ,,W porządku, rozumiem.” i tyle! Takie rzeczy się zdarzają, nie każdemu chłopakowi na świecie będziesz się podobać. Ważne, żeby nie dramatyzować z tego powodu, tylko żyć dalej (w końcu chłopcy zdecydowanie częściej dostają kosza i jakoś żyją. Jeśli bardzo boisz się odmowy i tego, że on Cię wyśmieje, zamiast od razu proponować spotkanie, powiedz po prostu, że fajnie byłoby się kiedyś spotkać. W ten sposób on nie będzie czuł żadnego nacisku, a jednocześnie Ty dasz mu do zrozumienia, że jesteś nim zainteresowana. Decyzja jednak będzie należeć do niego, bo to on powinien wtedy zrobić kolejny krok.

Czytaj także: Czego nie robić na początku znajomości?

jak zaprosić chłopaka na randkęŹródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj