Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, jak zdobyć numer telefonu dziewczyny, która wpadła Ci w oko? Skorzystaj z naszych podpowiedzi, a z pewnością się uda!

Zdarzyło Ci się stracić okazję do poznania fajnej dziewczyny tylko dlatego, że nie miałeś jej numeru telefonu? Nigdy więcej! Poniżej przedstawiamy skuteczne sposoby na zdobycie numeru telefonu dziewczyny, która Ci się podoba.

Jak zdobyć jej numer telefonu?

Poproś o pomoc wspólnych znajomych

Jeżeli macie wspólnych znajomych, to zdecydowanie powinieneś zaangażować ich w pomoc w zdobyciu jej numeru telefonu. Dodatkowo będziesz miał możliwość dowiedzenia się czegoś więcej na jej temat.

Znajdź ją na Facebooku

Namierzenie dziewczyny na Facebooku nie powinno sprawić Ci problemu, pod warunkiem, że wiesz, jak ona się nazywa. Komunikacja za pośrednictwem Internetu jest dużo prostsza, a kiedy zaczniecie ze sobą rozmawiać, będzie Ci znacznie łatwiej zdobyć jej numer telefonu.

Spytaj ją o notatki

Koleżankę ze szkoły możesz bez problemu zagadać o notatki, choćby z zajęć, na których Cię nie było. Jeżeli wiesz, że koleżanka jest dobra z jakiegoś przedmiotu, możesz poprosić ją o wytłumaczenie wybranego zagadnienia.

Nie owijaj w bawełnę

Jeżeli nie znasz dziewczyny, której numer chcesz zdobyć, to tak naprawdę masz niewiele możliwości, aby zdobyć jej numer. Czasami najlepszym wyjściem jest pójście na żywioł. Podejdź do dziewczyny i powiedz, że wpadła Ci w oko, w związku czym chciałbyś jej zaproponować kawę. Jeśli wykręci się brakiem czasu, poproś ją o numer. Możesz dodać, że zwykle tego nie robisz i czujesz się trochę głupio – dzięki temu ona powinna nabrać do Ciebie więcej zaufania.

Udaj, że rozładował Ci się telefon

Aby dziewczyna nie wzięła Cię za złodzieja, możesz okazać jej swój dokument tożsamości. Od razu zapisz jej swój numer, a w ramach podziękowania zaproponuj wyjście na kawę 🙂

Czytaj także: O czym rozmawiać z dziewczyną?

Źródło: Pinterest

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj