Źródło: Favim

Sprawdź, jak możesz zdobyć numer telefonu chłopaka, który Ci się podoba.

Ile razy zdarzyło Ci się stracić okazję do poznania kogoś fajnego, tylko dlatego że nie miałaś jego numeru telefonu? Pewnie nie raz. Od teraz to się zmieni! Poniżej przedstawiamy skuteczne sposoby na zdobycie numeru telefonu chłopaka, który Ci się podoba.

Jak zdobyć numer chłopaka z Twojej szkoły?

Zaangażuj wspólnych znajomych. Być może macie jakiś wspólnych znajomych, którzy mogliby dać Ci jego numer. Dodatkowo będziesz mieć szansę dowiedzieć się nieco więcej na jego temat.

Znajdź go na FB. Zdobywanie numeru telefonu może być dla Ciebie stresujące. Nie każdy ma przecież w sobie tyle odwagi, żeby po prostu podejść i prosto z mostu o niego poprosić. Może więc zamiast zdobyć jego numer, znajdziesz go na portalu społecznościowym? Komunikacja przez Internet jest prostsza (przynajmniej na początku), a jeśli znajdziecie wspólny język, łatwiej będzie Ci zdobyć na niego namiary.

Spytaj go o notatki. Jeśli jest starszy lub w Twoim wieku, możesz spróbować go spytać o notatki (np. z zajęć, na których Cię nie było). Żeby mu je zwrócić, będziesz potrzebować jego numer 🙂

Jak zdobyć numer chłopaka, którego widzisz po raz pierwszy?

Podjedź i spytaj. To wersja dla odważnych. Musisz liczyć się z tym, że on może odmówić. Na pewno zaskoczysz go swoim pytaniem, więc musisz być gotowa, że jego reakcja nie będzie taka, jak sobie zamarzyłaś. Z drugiej strony ,,raz kozie śmierć” – i tak już pewnie nigdy więcej się nie zobaczycie.

Zrób to sposobem. Czasem niewinne kłamstwo może nam pomóc. Udaj, że nie możesz znaleźć telefonu i poproś go, żeby do Ciebie zadzwonił. Dzięki temu zarówno Ty, jak i on, będziecie mieli swoje numery. Kto wie, może nawet nie będziesz musiała pisać jako pierwsza? 🙂 Inną metodą jest zapytanie o model telefonu. Możesz powiedzieć, że właśnie taki chciałaś kupić i chwilę z nim pogadać, jednocześnie wpisując swój numer i puszczając głuchacza. W tej sytuacji jednak, nie do końca można przewidzieć bieg wydarzeń – on może Cię spławić albo po prostu nie dać Ci swojego telefonu do ręki i wtedy niewiele zdziałasz.

Zdobyłaś kiedyś numer od chłopaka, który Ci się podobał? Napisz nam, jak to zrobiłaś!

Polecamy: 10 dziwnych pytań do chłopaka, których lepiej nie zadawać

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj