Problem z chłopakiem
Źródło: Pinterest

Magda nie wie jak zwrócić na siebie uwagę starszego kolegi z liceum. Macie dla niej jakieś wskazówki?

,,Hejka dziewczyny, nazywam się Magda, mam 16 lat i mam pewien problem. Może dla niektórych nie będzie to wielki problem, ale chciałam się do Was zwrócić po radę.

Od września chodzę do liceum i już od samego początku zwrócił moją uwagę pewien chłopak z trzeciej klasy.

Zaobserwował mnie na Instagramie. Często w szkole się mijamy i zdarza się, że wymieniamy się spojrzeniami, jednak zwykle spuszczam wzrok, gdy go widzę, bo niestety jestem nieśmiała. Jest tak bardzo w moim typie, że to szok. Chciałabym go chociaż dodać na Snapie, ale jak pisałam, jestem nieśmiała i jak ktoś mi się podoba to zawsze boję się to pokazywać.

Co zrobić, aby się jakoś ośmielić? Naprawdę codziennie sobie mówię: dzisiaj się do niego uśmiechnę, jednak nigdy mi to nie wychodzi. Macie jakieś rady? Przeważnie chodzi sam albo z jednym kolegą”.

Polecamy: ,,Jak poderwać szkolnego ,,bad boya?”

Źródło: Pinterest

3 KOMENTARZE

  1. Poproś o kalkulator bo zapomniałaś a masz dzisiaj sprawdzian z matmy a potem jak mu oddasz kalkulator to zaproponuj kawę w ramach podziękowania i GO GIRL!!! ?

  2. Myślę, że dodanie na Snapie może być dobrym krokiem, bo dzięki niemu znajomość bardzo fajnie się rozwija i myślę, że nie ma się co tu wstydzić 🙂 powodzenia

  3. Może znajdź coś co was łączy np. jakieś wspólne zainteresowania i zapytaj go o nie lub poproś o pomoc. Mam nadzieję, że trochę pomogłam..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj