Źródło: Pinterest

Jesteś singielką i chciałabyś to zmienić? W tym wpisie podpowiemy Ci, jak to zrobić w czasie pandemii.

Koronawirus utrudnił nam wiele sfer naszego życia, a jedną z nich jest bez wątpienia sfera uczuciowa. Znalezienie chłopaka w obecnych czasach wydaje się wręcz niemożliwe, ale na szczęście nie wszystko stracone. Nadal możesz odnaleźć miłość, choć wymaga to nieco więcej zaangażowania. Jeżeli jesteś zdeterminowana, aby mimo trwającej pandemii znaleźć chłopaka, to w tym wpisie podpowiemy Ci, jak to zrobić.

Jak znaleźć chłopaka w dobie koronawirusa?

Przede wszystkim zapomnij o działaniach ?na żywo” i przenieś się do sieci. To najlepsze wyjście, szczególnie że rząd co chwilę wprowadza nowe obostrzenia, przez co możliwości się kurczą. Poznanie chłopaka w kolejce do kasy w sklepie spożywczym albo w aptece nie jest niemożliwe, ale sama przyznasz, że może być trudne, prawda? Oto alternatywne sposoby na znalezienie drugiej połówki.

#1. Załóż konto na portalu randkowym

Większości osób to właśnie przychodzi na myśl jako pierwsze. W końcu portale randkowe służą do poznawania nowych osób. Jeżeli zamierzasz szukać chłopaka online, to zdecydowanie powinnaś dać szansę takim stronom. Zacznij od zalogowania się na jednej, maksymalnie dwóch i przekonaj się, czy znajdziesz tam miłość.

W przypadku osób poznanych przez Internet zawsze stosuj zasadę ograniczonego zaufania. Odczekaj trochę zanim zdecydujesz się na spotkanie na żywo, a gdy już to zrobisz, powiedz komuś, gdzie będziesz. Nigdy nie możesz mieć pewności, kto jest po drugiej stronie ekranu.

Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu
Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu

#2. Zacznij udzielać się na forum

Załóż konto na forum dla nastolatek lub takim, które jest związane z Twoim hobby. Z pewnością znajdziesz tam wiele ciekawych osób, z którymi będziesz mogła porozmawiać na interesujące Cię tematy. Możesz poszukać kanałów, na których udzielają się ludzie z Twojej miejscowości lub z okolicy.

#3. Zaczep kogoś na Facebooku

Przejrzyj grono znajomych swojej przyjaciółki, w poszukiwaniu kandydata na chłopaka lub zacznij udzielać się pod profilem dotyczącym interesującej Cię sprawy. A może polubisz fanpage swojej miejscowości? Z pewnością gdzieś tam czai się ktoś interesujący.

#4. Daj szansę pozostałym portalom

Instagram czy TIK TOK może nie kojarzą nam się z podrywem, ale to wcale nie oznacza, że nie możemy tam poznać ciekawych ludzi. Kto wie, być może któryś z nich to właśnie ten jedyny?

Czytaj także: 5 sposobów, dzięki którym rozkochasz w sobie chłopaka

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj