jak zwrócić na siebie uwagę nieznajomego
Źródło: Pinterest

Spodobała Ci się nieznajoma dziewczyna i chciałbyś zwrócić na siebie jej uwagę? W tym wpisie podpowiemy Ci, jak to zrobić!

Zdarzyło Ci się już kiedyś zauroczyć w nieznajomej dziewczynie i później żałować, że nie zrobiłeś nic, przez co straciłeś swoją jedyną szansę? To już się nie powtórzy! Dzięki naszym wskazówkom zwrócisz na siebie jej uwagę!

Jak zwrócić na siebie uwagę nieznajomej dziewczyny?

#1. Uśmiechnij się do niej

Uśmiech to najlepsza gest, jaki możesz wykonać w kierunku nieznajomej dziewczyny. Bez względu na to, czy widzicie się po raz pierwszy i masz tylko kilka minut, żeby coś zrobić, czy widujecie się od czasu do czasu. Reakcja dziewczyny będzie dla Ciebie wskazówką, czy powinieneś zrobić następny krok.

#2. Wpadnij na nią i… zacznij rozmowę!

,,Przypadkowe” zderzenie może być początkiem nowej znajomości. Ten sposób możesz wykorzystać zarówno wtedy, gdy widzicie się po raz pierwszy (np. w centrum handlowym lub w autobusie), czy mijacie się czasem w szkole bądź na mieście. Możesz zapytać o godzinę, o drogę dokądś lub po prostu przeprosić za swoje gapiostwo i w ramach zadośćuczynienia zaprosić dziewczynę na kawę.

#3. Spróbuj ją poznać

Postaraj się zebrać jak najwięcej informacji na jej temat, aby móc ją lepiej poznać. Dowiedz się, jak ma na imię, ile ma lat (choćby mniej-więcej), do jakiej szkoły chodzi i jakie ma zainteresowania. To ułatwi Ci nawiązanie kontaktu i znalezienie wspólnych tematów do rozmowy. Dzięki mediom społecznościowym to zadanie nie powinno być specjalnie trudne, chyba że widzicie się po raz pierwszy.

#4. Zbliż się do niej

Bez względu na to, czy już ze sobą rozmawiacie, czy jeszcze nie, powinieneś spróbować się do niej zbliżyć. Dzięki temu ona podświadomie poczuje, że nadajecie na tych samych falach. Wystarczy, że zaczniesz pojawiać się tam, gdzie ona. Rób to jednak na tyle subtelnie, aby nie pomyślała, że ją śledzisz.

#5. Zaskocz ją

A gdybyś tak pomachał do niej, kiedy pojawi się na horyzoncie? Z pewnością będzie zaskoczona tym gestem, ale właśnie o to chodzi! Możesz podejść do niej i wytłumaczyć, że chciałeś zwrócić na siebie jej uwagę. Jeśli zapyta ,,po co?”, szczerze odpowiedz, że wydaje się być miłą osobą. Czasami takie wyznanie prosto z serca jest najlepszym rozwiązaniem.

#6. Zadbaj o swój wygląd

Czasami niewielka zmiana w wyglądzie potrafi sprawić, że nagle jesteśmy postrzegani jako znacznie bardziej atrakcyjni, a inni zaczynają na nas zwracać większą uwagę. Popracuj nad swoim lookiem – zainwestuj w nowe ciuchy, zmień fryzurę, zapuść zarost lub odwrotnie – zrezygnuj z niego i zobacz, jak otoczenie zareaguje. Taka metamorfoza może znacznie podnieść Twoją pewność siebie.

Czytaj także: 5 sygnałów, że masz u niej szanse

jak zwrócić na siebie uwagę nieznajomego
Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj