czy jesteście w związku
Źródło: Pinterest

Podoba Ci się pewien chłopak i zastanawiasz się, jak zwrócić na siebie jego uwagę? W tym wpisie znajdziesz kilka wskazówek!

Nikt nie rodzi się mistrzem podrywu, ale niektórym ta sztuka przychodzi o wiele łatwiej. Jeżeli wpadł Ci w oko jakiś chłopak i zastanawiasz się, jak dać mu to do zrozumienia, to ten wpis jest dla Ciebie!

Jak zwrócić uwagę chłopaka, który Ci się podoba?

#1. Pokaż mu się

Nie poderwiesz chłopaka, jeśli on nie będzie wiedział o Twoim istnieniu. Musisz doprowadzić do tego, aby on Cię zobaczył. Jak to zrobić? Jest wiele sposobów. Przyciągnij go wzrokiem, zaproś do znajomych na Facebooku albo pojaw się w miejscu, w którym on często bywa.

#2. Uśmiech proszę

Być może wstydzisz się uśmiechnąć, ale zdecydowanie powinnaś to zrobić. To najprostszy sposób na zwrócenie na siebie uwagi chłopaka. Jednocześnie ta metoda jest jedną z bardziej skutecznych, ponieważ faceci uwielbiają wesołe kobiety.

#3. Spróbuj go poznać

W ślad za uśmiechem, powinnaś spróbować zbliżyć się do chłopaka, aby lepiej go poznać. Jeżeli nie chodzicie do tej samej szkoły i nie macie wspólnych znajomych, to najlepszym sposobem będzie zaczepienie go w sieci. Nie zastanawiaj się zbyt długo, tylko zaproś go do znajomych i napisz do niego wiadomość.

#4. Wytocz cięższe działa

Niektórzy chłopcy są mało spostrzegawczy i potrzebują czegoś więcej niż uśmiech czy zaczepka w Internecie, aby zwrócić na nas uwagę. Na takich opornych typów nie ma innego sposobu niż wyłożenie kawy na ławę. Zaproś go na randkę albo zapytać, czy da Ci swój numer. Pamiętaj, że do odważnych świat należy!

Czytaj także: 5 cech wyglądu, które kręcą chłopaków

sekrety szczęśliwego związku
Źródło: Pinterest

1 KOMENTARZ

  1. Najlepiej zacząć od zaprzyjaźnienia się, przecież to nie jest tak, że my lecimy na każdą dziewczynę, dlatego na początku trzeba zbudować z nami jakąś relację, być otwartą a potem zobaczyć co z tego wyjdzie. Ogólnie im śmielsza dziewczyna, tym większe ma szanse.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj