Sprawdź, co zrobić, żeby Twój chłopak Cię szanował.

Na wstępie chciałybyśmy wyjaśnić jedną kwestię: chłopak, z którym się spotykasz czy z którym jesteś w związku, powinien Cię szanować, koniec kropka. Właściwie w tym miejscu mogłybyśmy skończyć ten wpis, bo szacunek to coś na co zasługujesz i nie powinnaś musieć się o to starać.

O co więc chodzi w tym wpisie? Ano o to, że czasami własnym zachowaniem sprawiamy, że płeć męska przestaje nas szanować. Możemy zmienić wtedy chłopaka na lepszy model, ale schemat może się niestety powtarzać. To my musimy coś w sobie zmienić, aby to ukrócić.

W tym wpisie postaramy się odpowiedzieć na pytanie jak (od)zyskać szacunek chłopaka.

Jak zyskać szacunek chłopaka?

#1. Miej swoje życie

Być może Twoje uczucie do niego jest tak silne, że zrezygnowałaś ze wszystkich swoich zainteresowań oraz znajomych, aby być z nim jak najczęściej i jak najdłużej. To błąd, który niektórzy chłopcy wykorzystują przeciwko nam. To daje im przewagę, bo wiedzą, że pewien sposób uzależnili nas od siebie i przez to pozwalają sobie na więcej. Koniecznie trzeba to ukrócić – pokaż chłopakowi, że choć jest dla Ciebie ważny, to nie jest całym Twoim światem.

#2. Postaw czasem na swoim

W związku powinniśmy iść od czasu do czasu na kompromis. Jeśli za każdym razem będziesz ulegać chłopakowi i godzić się nawet na rzeczy, na które nie masz ochoty, on może przestać Cię szanować. Jeśli to już się stało, to postaraj się to zmienić – z pewnością wyjdzie Wam to na dobre. Pamiętaj, że Ty i Twoje potrzeby też się liczą!

#3. Nie wydzwaniaj do niego po 100 razy dziennie

On nie odpisuje Ci na wiadomość? Spokojnie, daj mu żyć. Pokaż, że nie siedzisz z telefonem w ręku, tylko masz swoje sprawy. Kiedy on postanowi się wreszcie do Ciebie odezwać, nic się nie stanie, jeśli będzie musiał poczekać chwilę albo dwie.

#4. Bądź damą

Upijanie się do nieprzytomności, palenie, przeklinanie, prowokacyjny ubiór i zachowanie… To tylko niektóre z zachowań, które mogą sprawić, że chłopak traci do nas szacunek. Zawsze warto zachowywać się z klasą, bo jeśli same się będziemy szanować, inni też będą to robić.

#5. Nie obgaduj swoich przyjaciółek

Wiemy, że to jest czasami trudne, ale jeśli w jego towarzystwie mówisz źle na temat Twoich znajomych, a gdy się z nimi widzisz, udajesz, że wszystko jest w porządku, to on może przestać Cię szanować.

#6. Szanuj swojego chłopaka

Szacunek za szacunek. Ta zasada stara jak Świat działa także w przypadku związku. Jeśli Ty nie będziesz odpowiednio traktować swojego chłopaka, nie licz, że on będzie dobrze traktować Ciebie. Spróbuj zmienić swoje postępowanie i przekonaj się, czy to pomoże.

Pamiętaj, że zasługujesz na szacunek bez względu na wszystko. Jeśli coś w tej kwestii nie gra, warto spróbować to naprawić, ale jeśli się nie da, to Ty także musisz się szanować – czasami rozstanie jest jedynym, słusznym wyjściem, choć oczywiście ta decyzja nie jest prosta.

Czytaj także: Jak się dogadać z chłopakiem?

Jak zyskać szacunek chłopaka?

Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj