Jaki powinien być idealny chłopak? W tym wpisie przedstawiamy 6 najważniejszych cech!

Większość z nas marzy o idealnym chłopaku, ale tak naprawdę co to znaczy być idealnym? Dla każdej dziewczyny ideał będzie inny, ale jest kilka cech, które przewijają się zdecydowanie częściej niż inne. Poniżej przedstawiamy 6 takich cech.

Jaki powinien być idealny chłopak? 6 cech!

#1. Wysoki

Dla większości dziewczyn wzrost chłopaka jest jedną z ważniejszych cech. Idealny to taki, kiedy po założeniu szpilek, partner nadal jest od nas wyższy. Są oczywiście dziewczyny, które mają mniejsze wymagania i wystarczy im, gdy chłopak jest takiego samego wzrostu jak one.

#2. Przystojny

Skoro już mówimy o ideale to oczywiście chłopak powinien być urodziwy. Nie warto jednak kierować się samym wyglądem, ponieważ często bywa tak, że poza nim chłopak nie ma nic więcej do zaoferowania. Nie wspominając już o sporej konkurencji kręcącej się wokół.

#3. Wierny

Co tu dużo pisać, wierność jest po prostu sexy 🙂 Chyba każda z nas marzy o tym, by jej chłopak nie rozglądał się za innymi dziewczynami, tylko był wpatrzony w nas jak w obrazek.

#4. Zadbany

W żadnym wypadku nie chodzi o to, by chłopak regulował sobie brwi, robił manicure i nakładał maseczki na twarz (choć jeśli jemu i Tobie to odpowiada to czemu nie), ale umyte włosy, czyste ubrania i ładny zapach to absolutne minimum.

#5. Szczery

Szczerość, podobnie jak wierność, to bardzo ważne cechy w związku. W końcu nikt nie lubi być oszukiwany. Bez szczerości ciężko jest ufać drugiej osobie, a przecież zaufanie to fundament, bez którego nie da się zbudować zdrowej relacji.

#6. Odpowiedzialny

Chłopak powinien dawać swojej dziewczynie poczucie bezpieczeństwa, ale jednocześnie dbać również o siebie, swoje zdrowie i przyszłość. Dla nas odpowiedzialny chłopak to taki, który nie zadaje się z szemranym towarzystwem, nie wdaje się w bójki, nie bierze narkotyków i nie imprezuje co tydzień.

Polecamy: Czy ON jest gotowy na związek?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj