Źródło: Pinterest

Szykujesz się do pierwszej randki z chłopakiem? W tym wpisie znajdziesz pytania, których lepiej mu nie zadawać.

Pierwsza randka to taki sprawdzian dla znajomości, bo od jej przebiegu w dużej mierze zależy czy kolejne spotkania dojdą do skutku. Wiele czynników ma tutaj znaczenie, a jednym z nim jest przebieg rozmowy. Oprócz tego czy znajdą się tematy do rozmowy, liczy się też ogólne wrażenie jakie wywrzemy na chłopaku (a on na nas). Aby nie strzelić sobie w kolano, lepiej nie zadawać pewnych pytań. Kilka z nich zamieszczamy poniżej.

Jakich pytań lepiej nie zadawać chłopakowi podczas pierwszej randki?

#1. Spotkamy się jeszcze?

Takie pytanie zadane zbyt wcześnie (np. w trakcie trwania pierwszej randki) może sprawić, że chłopak uzna Cię za desperatkę. Ciesz się chwilą i nie próbuj niczego przyspieszać, ani wymuszać. Możesz za to spróbować delikatnie poprowadzić temat w kierunku kolejnego spotkania lub zasugerować rewanż, jeśli to on płacił.

#2. Masz samochód albo planujesz go kupić?

Takie pytanie zadane na początku spotkania może sugerować, że zwracasz dużą uwagę na dobra materialne, a mówiąc brutalnie: jesteś materialistką. Jeżeli tak nie jest, to lepiej nie pytaj o auto, chyba że akurat będziecie o tym rozmawiać i to pytanie wyjdzie ,,w praniu”.

#3. Ile miałeś dziewczyn przede mną?

To pytanie nie jest zakazane, ale pierwsza randka to chyba nienajlepszy moment na poruszanie tematu byłych związków. Odpowiedź może nie być taka, jakiej byś oczekiwała, a po co psuć sobie humor podczas pierwszego spotkania? Na wszystko przyjdzie czas i nie warto w tym wypadku niczego przyspieszać.

#4. Czy Twoi rodzice mają dużo kasy?

Kolejne pytanie dotyczące finansów. Podobnie jak z pytaniem o samochód – jeżeli nie chcesz być posądzona o materializm, to lepiej nie zadawaj takich pytań.

#5. Co Ci się we mnie nie podoba?

Zupełnie bez sensu. Po co w ogóle sugerować chłopakowi, że coś mu się nie podoba? Po takim pytaniu on faktycznie może uznać, że coś mu nie pasuje albo zacznie na siłę doszukiwać się takich rzeczy.

#6. Jesteś jeszcze prawiczkiem?

Nie każdy ma ochotę dzielić się tak intymnymi szczegółami ze swojego życia na pierwszej randce. Możesz chłopaka zawstydzić. Może też wcale nie powiedzieć Ci prawdy, w obawie, że się skompromituje.

#7. Interesujesz się polityką?

Tematy polityczne oraz religijne są dość niebezpieczne i potrafią poróżnić nawet osoby bardzo sobie bliskie, a co dopiero tych, którzy dopiero się poznają. Czasem lepiej o coś nie zapytać niż później żałować, że rozpętało się niepotrzebną burzę.

#8. W jakim wieku planujesz wziąć ślub?

Choć wiele dziewczyn już po pierwszym spotkaniu (albo nawet w jego trakcie) potrafią zacząć marzyć o wspólnej przyszłości, chłopcy są trochę inni. Takie pytanie zadane na pierwszej randce może chłopaka najzwyczajniej w świecie przestraszyć.

#9. Chcesz mieć w przyszłości dzieci?

To pytanie może (choć nie musi) wywołać u chłopaka panikę tak samo jak poprzednie pytanie. Większość młodych mężczyzn nie wybiega jednak planami tak daleko, więc takie pytanie może go wyprowadzić z równowagi. Pierwsza randka to nie jest odpowiedni moment na planowanie liczby dzieci i wybieranie dla nich imion.

#10. Puściłeś kiedyś bąka przy dziewczynie?

Są pewne pytania, których lepiej nie zadawać ani na pierwszej, ani na dziesiątej, ani na setnej randce. Po prostu.

Polecamy: Jak zadowolić chłopaka? 5 super sposobów!

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj