Zastanawiasz się, czy nadszedł już odpowiedni czas na szukanie chłopaka? Ten wpis jest dla Ciebie!

Większość nastolatek odczuwa presję, żeby nie być singielkami (,,bo jak nie mam nikogo, to znaczy, że nikt mnie nie chciał”) i za wszelką cenę chcą kogoś znaleźć. Niektóre zaczynają już w przedszkolu, bądź podstawówce 🙂

Z tego wpisu dowiesz się, kiedy jest najlepszy czas na szukanie chłopaka.

Przedszkole i podstawówka – to zdecydowanie zbyt wcześnie na szukanie miłości. Oczywiście nikt nie broni Ci, żebyś szukała drugiej połówki. Bądź jednak gotowa na to, że ten związek może nie trwać do końca życia. Po prostu nastolatki w okresie dojrzewania zaczynają się zmieniać, zmieniają się również ich poglądy i podejście do związków. Poza tym wiele młodych osób chce się ,,wyszumieć”, a nie przez całe życie być z jedną osobą.

Liceum / technikum – to czas poważniejszych związków, które mają większą szansę na przetrwanie. Często niestety przeszkodą nie do przeskoczenia są studia – mnóstwo osób decyduje się wyjechać do innego miasta, a jak wiadomo związki na odległość nie są łatwe.

Studia – to właśnie w tym okresie zaczyna się najwięcej związków, które kończą się ślubem. Albo przynajmniej trwają wiele lat. Zakochani często wiedzą już czego chcą i mają za sobą pierwsze miłości i doświadczenia.

Praca – tutaj też zaczyna się wiele związków, choć poznanie kogoś jest nieco trudniejsze. Wszystko oczywiście zależy od firmy, ale najczęściej pracuje tam mniej ludzi niż możemy spotkać na uczelni.

Jeśli martwisz się tym, że nie masz jeszcze chłopaka to głowa do góry. Będziesz mieć jeszcze mnóstwo okazji, żeby kogoś poznać, więc nie musisz się z nikim wiązać na siłę.

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj