Rozstaliście się, a on chce do ciebie wrócić? Sprawdź, czy powinnaś dać mu drugą szansę.

Kiedy powinnaś dać szansę byłemu chłopakowi?

Z pewnością znacie powiedzenie, że ,,nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki”. Czy zawsze jest ono słuszne? Oczywiście, że nie! Każdy związek jest inny, dlatego nie należy generalizować. Powrót do byłego chłopaka ma zarówno wady, jak i zalety. Poniżej znajdziesz ,,za” i ,,przeciw” dawania drugiej szansy swojemu ex.

Powinnaś dać mu szansę, jeżeli:

1. Rozstaliście się przez drobnostkę. Jeżeli powodem waszego rozstania była błahostka, nie ma co tego rozpamiętywać przez wieczność. Twój były chłopak powinien jednak mieć świadomość, że taka sytuacja nie może się powtórzyć.

2. Byłaś z nim szczęśliwa. Po co być w związku, jeżeli nie jest się w nim szczęśliwym? Jednak jeżeli czułaś, że przy nim mogłaś wszystko, a świat wydawał się sto razy lepszy przy jego boku, może warto zaryzykować, aby znowu to poczuć?

3. Dobrze cię traktował. Chłopak powinien darzyć swoją ukochaną szacunkiem. Jeżeli on pokazywał ci, że mu zależy i był dobrym partnerem, śmiało możesz dać mu szansę.

4. Dalej cię szalenie kocha, a ty również nie możesz przestać o nim myśleć. Po co działać wbrew swoim uczuciom? Skoro we dwoje coś do siebie czujecie, spróbujcie ponownie. Warto jednak, żebyście omówili wszystkie złe rzeczy, aby nigdy więcej się nie powtórzyły.

Kiedy powinnaś dać szansę byłemu chłopakowi?

Powinnaś się wstrzymać z daniem mu szansy, gdy:

1. Zdradził. Większość z nas się pewnie zgodzi, że zdrada boli najbardziej. Jeżeli chłopak jest niewierny, nie masz pewności, czy nie zrobi tego ponownie.

2. Nie szanował cię. Jeżeli twój były cię nie szanował, nie masz pewności, czy się zmienił. Decyzja, czy chcesz zaryzykować, zależy od ciebie. Miej jednak na uwadze, że jego zmiana na lepsze, może być jedynie chwilowa.

3. Powodem zerwania był na tyle poważny powód, którego nie umiesz mu wybaczyć. Zdrada nie jest jedyną rzeczą, o której ciężko zapomnieć. Jeśli twój były zranił cię do granic możliwości, przemyśl to, czy chcesz z nim być ponownie. Czasami strach przed samotnością podpowiada, aby wrócić do byłego, jednak rany są zbyt głębokie, aby zapomnieć o wszystkich złych rzeczach.

Dałybyście drugą szansę byłemu chłopakowi? Piszcie w komentarzach!

Źródło zdjęć: Pinterest

4 KOMENTARZE

  1. Mam taką sytuację , zranił mnie dosc mocno ale jednak ciągle czuję że chce z nim być , tak samo on pisz do mnie teraz i chce się spotkać ,ogólnie wygląda o że chce naprawić to co zepsuł …

  2. CZy pojawi się post ” JAK PRZESTAĆ BYĆ NI KONTROLOWANIE SPIĘTĄ?” LUB „JAK SIĘ UŚMIECHAĆ BY WYGLĄDAŁO TO NATURALNIE?”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj