Źródło: Pinterest

Kochasz dwóch chłopaków jednocześnie i zastanawiasz się, którego powinnaś wybrać? W tym wpisie pomożemy Ci w podjęciu decyzji.

Nie zawsze mamy wpływ na nasze uczucia, dlatego czasem zdarza się tak, że zakochujemy się w więcej niż jednej osobie. Kiedy okazuje się, że nasza miłość jest odwzajemniona, pojawia się problem, którego z adoratorów wybrać. Jeżeli znalazłaś się w takiej sytuacji, to w tym wpisie chcemy Ci pomóc podjąć decyzję.

Kochasz dwóch naraz? Sprawdź, którego powinnaś wybrać!

Wybór pomiędzy dwoma osobami nigdy nie jest prosty, dlatego warto trzymać się kilku zasad.

#1. Nie podejmuj decyzji pochopnie

Poważne decyzje należy podejmować na spokojnie. Zanim odrzucisz jednego z chłopaków rozważ wszystkie ?za” i ?przeciw”. Dobrym sposobem jest wypisanie na kartce zalet oraz wad obu kandydatów i porównanie ich ze sobą. Kiedy serce nie podpowiada żadnej ze stron trzeba posłużyć się rozumem.

#2. Spróbuj się zdystansować

Spróbuj ograniczyć kontakt z jednym i drugim i zobacz, co się wydarzy. O którym chłopaku myślisz częściej? Którego bardziej Ci brakuje? Który z chłopaków bardziej zabiega o rozmowę z Tobą? Te proste pytania mogą pomóc Ci podjąć decyzję.

#3. Daj sobie czas

Nie wymagaj od siebie zbyt wiele, bo pośpiech jest złym doradcą. Nikt nie ma prawa wywierać na Tobie presji i Ty sama również nie powinnaś tego robić. Musisz mieć 100% pewności, że podejmujesz słuszną decyzję, aby później nie zastanawiać się, czy aby na pewno dobrze zrobiłaś.

#4. Nie przeciągaj tego w nieskończoność

Choć oczywiście zasługujesz na to, aby móc w spokoju podjąć decyzję, to zbyt długie odwlekanie tego nie ma sensu. Strach przed konsekwencjami wynikającymi z dokonanego wyboru może sprawić, że będziesz chciała opóźnić ten moment, ale może to doprowadzić do tego, że obaj kandydaci stracą cierpliwość.

#5. Poproś bliską osobę o pomoc

Czasami opinia kogoś, kto stoi z boku, może być niezwykle pomocna w podjęciu decyzji. Opowiedz przyjaciółce, siostrze lub mamie o swoich rozterkach i poproś o niezależny osąd. Nie musisz postępować zgodnie z podpowiedzią, ale być może ktoś inny zwróci uwagę na aspekty, które Tobie nie przyszły do głowy.

#6. Odpowiedz sobie na kilka pytań

Zastanów się, co jest dla Ciebie najważniejsze w związku i jakie cechy powinien mieć Twój chłopak. Postaraj się przygotować kilka pytań, a następnie odpowiedz sobie na nie, przyrównując obu adoratorów. Nic nie przychodzi Ci do głowy? Skorzystaj z naszych propozycji:

  • Z którym masz więcej tematów do rozmów?
  • Który lepiej umie Cię rozśmieszyć?
  • Który ma dla Ciebie więcej czasu?
  • Z którym dzielisz wspólne poglądy i zainteresowania?
  • Który podoba Ci się bardziej pod względem wizualnym?

Nadal nie potrafisz podjąć decyzji?

Być może podświadomie czujesz, że żaden z chłopaków nie jest dla Ciebie, ale po prostu boisz się samotności? Szukanie partnera za wszelką cenę, byleby nie być singlem jest bez sensu i prędzej czy później będziesz nieszczęśliwa. Zastanów się, czy warto w to brnąć.

Czytaj także: Po czym poznać, że jesteś zakochana?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj