Źródło: Pinterest

Po spotkaniu z chłopakiem masz mieszane uczucia i nie wiesz, czy powinniście się jeszcze kiedyś zobaczyć? Ten wpis jest dla Ciebie!

Zazwyczaj początek znajomości nie zapowiada katastrofy. Poznajesz chłopaka, który wydaje Ci się interesujący, zaczynacie ze sobą pisać lub rozmawiać i wreszcie umawiacie się na randkę. Niby wszystko jest okej, ale jednak czujesz, że coś nie gra. Jeżeli po pierwszym spotkaniu z chłopakiem masz poczucie, że coś jest nie tak i zastanawiasz się, czy warto to powtórzyć, to czytaj dalej!

6 oznak, że powinnaś zakończyć tę znajomość

1. Chłopak cały czas narzekał

Nic mu się nie podobało, za to wszystko go irytuje i zrobiłby to lepiej? W dodatku nie powiedział też nic pozytywnego i tylko marzysz o tym, aby wrócić do domu? To znak, że pora się ulotnić. Życie z taką osobą jest naprawdę trudne, bo nigdy nie będziesz w stanie jej dogodzić. Wieczny krytykant to ostatnia osoba, której potrzebujesz do uzyskania pełni szczęścia.

2. Siedział z nosem w telefonie

Istnieją pewne zasady dobrego wychowania, a jeżeli ?Pan Książę” nie potrafi obyć się bez zaglądania do social mediów i odpisywania non stop na wiadomości, to lepiej odpuść dobie, bo szkoda nerwów. Na randce chłopak powinien skupić się na Tobie i zrobić wszystko, żebyś nie czuła się skrępowana. Zaglądanie przez cały czas do telefonu to jawne okazywanie braku szacunku i nie warto tracić na taką osobę więcej czasu.

3. Opowiadał o swoich byłych dziewczynach

Temat byłych (albo niedoszłych) dziewczyn jest dość kontrowersyjny i z pewnością nie powinien być poruszany na pierwszej randce. To samo tyczy się dziewczyn, z którymi aktualnie flirtuje. Okay, on nie musi kręcić tylko i wyłącznie z Tobą. W końcu nie jesteście jeszcze w związku. Jednak, jeżeli na pierwszej randce pokazuje Ci zdjęcia innych dziewczyn, to powinnaś mu powiedzieć ?papa”.

4. Był niezadbany

Nie oszukujmy się – wygląd zewnętrzny dużo mówi o człowieku. Jeżeli on przychodzi na randkę w brudnej lub przepoconej koszulce, z tłustymi włosami albo z widocznymi resztkami jedzenia w zębach, to chyba powinnaś się wycofać. Wiadomo, że on nie musi wyglądać jak model z pierwszych stron gazet, ale podstawowe zasady higieny powinny być przestrzegane.

5. Nie mieliście wspólnych tematów

Niby o czymś rozmawiacie, ale Ty odpływasz myślami i zastanawiasz się, co będziesz robić w domu. Czasami randka sama w sobie nie jest zła, ale w głębi duszy po prostu czujesz, że to nie jest to. Jeżeli już od samego początku nie macie za bardzo o czym rozmawiać to nie licz na to, że z czasem będzie lepiej. Brak wspólnych tematów może być też spowodowany obustronną tremą, ale tak naprawdę powinna ona zniknąć po kilku minutach, a nie trwać przez całą randkę.

6. Zauważyłaś u niego niewybaczalną cechę

Zazwyczaj na początku znajomości idealizujemy partnera i widzimy tylko jego pozytywne cechy. W miarę upływu czasu, zdejmujemy różowe okulary i zaczynamy dostrzegać, że chłopak nie jest bez wad. Jeśli jednak negatywne cechy zaczynasz zauważać już na pierwszym spotkaniu i na dodatek nie są to drobnostki, tylko poważne sprawy, to nie warto brnąć dalej w tę znajomość.

Poszukiwanie swojej drugiej połówki to niesamowite przeżycie, chodzenie na randki także. Jednak nie daj się zwieźć emocjom i do pewnych spraw podejdź ze spokojem oraz nutką krytycyzmu co do ?Pana Księcia” 🙂

Polecamy: Po czym poznać, że między Wami robi się poważnie?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj