Jak poderwać każdego chłopaka
Źródło: Favim

Artur spotyka się z kilkoma dziewczynami jednocześnie i nie wie, którą z nich powinien wybrać. Macie dla niego jakieś porady?

,,Kręcę z kilkoma dziewczynami naraz. Którą wybrać?”

,,Cześć, mam na imię Artur i mam mały problem. Od kilku miesięcy spotykam się z Basią, Kasią i Joasią (imiona zmieniłem). Nie planowałem tego, po prostu jakoś tak wyszło. Z Basią chodzę do jednej klasy. Kasię poznałem na zajęciach dodatkowych, a Joasia to dziewczyna z Internetu, z którą spotkałem się już kilka razy.

Nie planowałem od początku, żeby to było coś więcej niż koleżeńskie znajomości, ale samo tak jakoś wyszło. Właściwie to one same naciskały na związek, a ja po prostu nie wyprowadzałem ich z błędu. Teraz każda z nich uważa, że jestem jej chłopakiem.

Im dłużej to trwa, tym bardziej mam problem, co zrobić i którą z nich wybrać. Basia to klasowa piękność, pół szkoły na nią leci. Jest pewna siebie i bywa wredna, na dodatek jest z bogatej rodziny, chociaż ja też akurat nie mam na co narzekać. Kasia też jest bardzo ładna, super nam się gada, bo mamy wspólne pasje. Basia jest trochę brzydsza z twarzy niż pozostałe dziewczyny, ale za to nadrabia ciałem. Jest szalona i ma milion pomysłów na minutę.

Którą z nich powinienem wybrać?”.

Polecamy: ,,Dziewczyny, wyluzujcie z tymi Walentynkami!”

Źródło: Pinterest

1 KOMENTARZ

  1. Moim zdaniem najlepszym wyjściem z tej sytuacji będzie jak przyznasz się wszystkim trzem, że zostały oszukane i zrezygnujesz z nich. Niestety, oszukałeś je i raczej nie będą zadowolone jak się dowiedzą, ukrywanie nie jest dobrym pomysłem, ciężko będzie też odbudować taką relację. Powinieneś już szybciej zdecydować się na jakąś a nie wszystkim dawać nadzieję. Nie łam im serc i skończ to jak najszybciej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj